Derince böcek ilaçlama

Coğrafi konumu sebebiyle nemli iklim özelliklerine sahip olan Kocaeli’nde tüm böcek türlerine rastlamak mümkündür. Nemli ve ılık hava şartlarına sahip alanlar haşereler için ideal yaşam alanlarıdır. Derince böcek ilaçlama şubesinde faaliyetlerimizi uzun yıllardır garantili yöntemlerle sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz 


Derince böcek ilaçlama servisleri olarak, ev, iş yeri, depo, fabrika, hastane, sağlık ocağı, bahçe, dükkan gibi iç/dış tüm alanlarda fare, kırkayak, örümcek, oryantal-normal hamam böceği, lağım faresi, tahta kurdu, çatı faresi fındık faresi, yılan, kırkayak, kene, pire, tahtakurusu, Alman- Amerikan hamam böceği, gümüş böceği, bit, kara fatma, çıyan, tespih böceği, ev faresi, kalorifer böceği, akrep, güve, çekirge, ağaç kurdu ilaçlamasını %100 garantili yöntemlerle sağlamaktayız.

İlaçlamanın Önemi

Sıvı, jel, kokulu, kokusuz yöntemleri ve fare istasyonları ile tüm böcek türleri üzerinde kontrol sağlamaktayız. Böcek ilaçlama Derince şubesinde fare, pire, hamam böceği ve kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Sağlığınızı etkileyen tüm zararlı canlılara karşı, uzun yıllardır mücadelemizi sürdürmekteyiz.

Fareler, zararlı kemirgenlerdir. Yaşam alanlarında, insanların gıdalarını, eşyalarına kemirerek beslenmektedir. Bu şekilde insanlara çok sayıda hastalık bulaştırmaktadır. Bazı hastalıklar, ölüme dahi sebebiyet vermektedir. Verem, tifo, dizanteri, gıda zehirlenmesi gibi hastalıklara sebebiyet veren bu zararlı canlılardan korunmak için Derince böcek ilaçlama servislerinden yardım alabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet veren firmamız, insan sağlığını korumak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Garantili yöntemlerle, uygun koşullarda kaliteli hizmet alabilmeniz için firmamız her zaman yanınızdadır.

Müşteri temsilcilerimize günün her saati ve haftanın her günü böcekler hakkında aklınıza takılan tüm konular hakkında danışabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan arayarak, ekonomik ilaçlama fiyatlarımız ve yöntemlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.