Dilovası böcek ilaçlama

Yaşam alanlarınızda haşerelerin varlığı insanların ortak sorunudur. Firmamızın, yaşam kalitenizi olumsuz olarak etkileyen haşere ve fare problemlerinize kesin çözüm getirmektedir. Firmamızın Dilovası böcek ilaçlama şubesinde gerçekleştirdiği garantili yöntemler sayesinde, açık/kapalı tüm yaşam alanlarında %100 garantili haşere/kemirgen kontrolü sağlamaktayız.

Haşere ile mücadele işlemlerinin kalıcılığı kadar, hizmet alacağınız firmaların da güvenilir olması gerekmektedir. Hizmet aldığınız personellere, evinizi, işyerinizi teslim edeceksiniz. Dolayısıyla yaşam alanlarınızda haşere ilaçlama işlemi yaptırmadan önce, mutlaka iyi bir araştırma yapın. Firmamız, kurumsal firma kimliği ile uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dilovası böcek ilaçlama personelleri, işlem sonrasında size gerekli tüm belgelerini sunacaktır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla, 7/24 kaliteli hizmet veren firmamız, garantili yöntemlerle iç-dış tüm alanlara kalıcı çözümler getirmektedir.

İlaçlama Uyguladığımız Haşere Türleri

Sıvı, jel, ilaçlarla uyguladığımız kokulu-kokusuz yöntemler ve fare istasyonları ile fare, fındık faresi, lağım faresi, çekirge, pire, örümcek, çatı faresi, tahta kurdu, gümüş böceği, bit, yılan, tespih böceği, kırkayak, tahtakurusu, ev faresi, kene, akrep, güve, kalorifer böceği, ağaç kurdu Alman- Amerikan hamam böceği, kara fatma, çıyan, oryantal-normal hamam böceği üzerinde kontrol sağlamaktayız.

Köyler ve Tavşancıl semtlerinde ve tüm ilçelerde ekonomik fiyatlarla hizmet sağlayan Böcek ilaçlama Dilovası servisleri, araçlı servisleri ile kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir.
Böceklerden kurtulmanın yollarını arıyorsanız günün her saati bizi arayabilir ve dilediğiniz her an ilaçlama servisi talebinde bulunabilirsiniz.