gebze böcek ilaçlama

Ev, işyeri, depo, havalandırma, hastane, sağlık ocağı, bahçe, bağ, tarla, yuva, anaokulu gibi açık/kapalı tüm alanlarda haşerelere rastlamak mümkündür. Firmamızın Gebze böcek ilaçlama şubesinde iç/dış tüm alanlarda böcekler/fareler üzerinde kontrol sağlamaktayız.

Yaşam alanlarını istila eden ve yaşam alanlarımıza zarar veren böceklerden kurtulmak için ilaçlama işlemi yaptırmak gerekmektedir. Haşere ilaçlama işlemi, insan sağlığını korumak amaçlı gerçekleştirilen bir eylemdir. Tabi ki doğru yöntemlerle yapılırsa, insan sağlığı korunabilir. Her firma haşere ilaçlama işlemlerini doğru yöntemlerle gerçekleştiremez. Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçla ve uzman personellerle işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Sıvı, jel, kokulu, kokusuz ilaçlar ve fare istasyonları ile tüm haşere/kemirgen türleri üzerinde kontrol sağlamaktayız. Böcek ilaçlama Gebze şubesinde fare, pire, hamam böceği ve kalorifer böceği ilaçlama servislerimiz de bulunmaktadır.

Gebze Böcek İlaçlama  Servislerinin En Çok İlaçladığı Haşere ve Fare Türleri;

Fare, kırkayak, örümcek, lağım faresi, tahta kurdu, çatı faresi fındık faresi, yılan, kırkayak, pire, tahtakurusu, gümüş böceği, bit, kara fatma, çıyan, tespih böceği, ev faresi, kene, kalorifer böceği, akrep, Alman- Amerikan hamam böceği, güve, çekirge, oryantal-normal hamam böceği, ağaç kurdu ve daha birçok haşere türü üzerinde gerçekleştirdiğimiz yöntemler sayesinde %100 kesin sonuç sağlamaktayız.


Firmamız, İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir.

Kocaeli böcek ilaçlama şubesinin hizmet verdiği mahalleler; Adem Yavuz, Ahatlı, Balçık, Barış, Arapçeşme, Cumaköy, Beylikbağı, Cumhuriyet, Elbizli, Eskihisar, Duraklı, Denizli, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, İnönü, Hürriyet, Hatipler, Kadıllı, İstasyon, Kargalı, Kirazpınar, Köşlüçeşme, Mevlana, Mimar Sinan, Muallim, Mudarlı, Mustafapaşa, Osman Yılmaz, Ovacık, Pelitli, Tatlıkuyu, Tavşanlı, Tepemanayır, Ulus, Yağcılar, Yavuz Selim, Yenikent mahalleleridir.

Tüm semt ve mahallerinde aynı fiyat aralıklarında, ekonomik haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Gebze böcek ilaçlama şubesinin ayrıcalıklarından yararlanmak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.