Kandıra böcek ilaçlama

İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nde hizmet veren firmamız, İl Sağlık Müdürlüğü’nün öngördüğü koşullarda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kandıra Böcek ilaçlama şubesinde, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kandıra böcek ilaçlama servisleri 7 gün 24 saat boyunca yaşam alanlarınızda haşere ile mücadele etmektedir. Kesintisiz olarak sunduğumuz servisler sayesinde, haşere problemlerinizi en kısa sürede sonuca kavuşturmaktayız.

Gerekli tüm eğitimleri uzman kişiler tarafından alan personellerimiz, böcekler hakkında gerekli bilgi birikimine sahiptir. İşlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmekte, böcekler üzerinde hangi ilacın etki sağlayacağını bilmektedir. İnsektisit ve rodentisit ilaçlarla uyguladığımız yöntemler, haşereler üzerinde tam kontrol sağlar. %100 garantili yöntemlerimiz, yaşam alanlarınıza kalıcı sonuçlar getirmektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Kokulu İlaçlama
  3. Kokusuz İlaçlama
  4. Jel İlaçlama
  5. Fare İstasyonları


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kandıra böcek ilaçlama personelleri tek seferde yaşam alanlarınıza kalıcı çözümler getirmektedir. Servisimiz, uzman kadrosu ve etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek ve haşere problemini kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Böcek İlaçlama Kandıra, İzmir ve Kandıra başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tüm haşere türlerini ilaçlayan servislerimizin en çok ilaçladığı haşere türleri; bit, kırkayak, fare, lağım faresi, çekirge, çatı faresi, pire, tahta kurdu, fındık faresi, yılan, tespih böceği, kırkayak, tahtakurusu, ev faresi, örümcek, akrep, güve, kalorifer böceği, gümüş böceği, ağaç kurdu Alman- Amerikan hamam böceği, kara fatma, çıyan, kene, oryantal hamam böceğidir.

Kandıra böcek ilaçlama servislerinin en çok hizmet verdiği semtler; Akbal, Akdurak, Aydınlık, Çarşı, Orhan, Merkez Köyler’dir.
Tüm semtlerde ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamıza 7/24 ulaşabilir ve ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.