Karamürsel böcek ilaçlama

Size özel pest kontrol yöntemleri ile haşere/kemirgenler üzerinde kontrol sağlayan Karamürsel Böcek İlaçlama firmamız, siz değerli müşterilerine her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerinin sağlığını korumak adına iyileştirme çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Kendini sürekli yenileyen ve ilaçlama sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız, sektörün öncü firmalarındandır. Tüm şubelerimizde olduğu gibi Karamürsel böcek ilaçlama şubesinde de ekipmanlarımız, son teknoloji ekipmanlar arasından seçilmiştir. En kaliteli ekipmanlarla işlemlerimizi gerçekleştirmekte, tüm işlemlerimizde %100 kesin sonuç sağlamaktayız. Garantili ilaçlama yöntemlerimiz, TSE damgalı ilaçlarla gerçekleştirilmekte ve uygulamalarımızda insanların ve evcil hayvanların sağlığına zarar vermemekteyiz. İlaçlarımız direkt olarak böceklerin üzerinde etki edecek ilaçlardır. Böceklerin anatomik yapısına göre yöntemlerimiz ve ilaçlarımız belirlenmekte, yoğunluğuna göre de dozajı ayarlanmaktadır.

Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Etkili ilaçlama yöntemlerimizle her türlü haşere ve böcek problemine karşı mücadele etmekte olan Böcek İlaçlama Karamürsel, hamam böceği, kalorifer böceği, fare ve pire ilaçlama alanlarında da uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, tüm semtlerde uygun fiyatlarla servislerini sunmaktadır.

Karamürsel böcek ilaçlama şubesinin uzman personelleri tarafından en çok servise çıkılan mahalleler; 

Avcıköy, Kadriye, Karaahmetli, Senaiye, Kayacık, Karapınar, Nusretiye, Pazarköy, Çamçukur, Suludere, Osmaniye,Safiye, Tahtalı, Semetler, Tepeköy, Kızderbent, Akçat, Yalakdere, Çamdibi, Dereköy, Ereğli, 4 Temmuz, Fulacık, Hayriye, İhsaniye, İnebeyli, Oluklu hizmet vermekte olduğumuz mahallelerdir.

Fare/pire ilaçlama hizmeti de veren Karamürsel böcek ilaçlama servisleri tüm haşere türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Kırkayak, Fare, lağım faresi, çekirge, örümcek, pire, tahta kurdu, çatı faresi fındık faresi, yılan, tespih böceği, kırkayak, tahtakurusu, ev faresi, akrep, güve, kalorifer böceği, gümüş böceği, bit, ağaç kurdu Alman- Amerikan hamam böceği, kara fatma, çıyan, kene, oryantal-normal hamam böceği ilaçlamasını ekonomik fiyatlarla yapmaktayız.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, yaşam alanlarınızda gerçekleştirdiğimiz kapsamlı haşere ilaçlama işlemlerini 7/24 alabilirsiniz.
Karamürsel böcek ilaçlama şubesi günün her saati hizmetinizdedir. Hizmet talebinde bulunmak için titizilaclama.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz.