İstanbul haşere ilaçlama ekibimize gelen sorular arasında ilaçlama yöntemleri hakkında hangisinin tercih edilmesi gerektiği sorusu ağırlıkta. Sizlere bu konuda bilgi verirken, asıl kararı işin uzmanlarına bırakmanızı önerdiğimizi belirtmek isteriz. Çünkü evinizde yaşadığınız haşere problemi, böceğin türüne ve alan da böcek yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Kokulu böcek ilaçlama hizmetinin daha etkin sonuç verdiğinin altını çizerek, kokulu ilaçlama hakkında bilgi vermek isteriz.

Kokulu ilaçlama için dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler;

  • Oldukça etkili bir yöntemdir, önerilendir.
  • Kokulu ilaçlama yapılırken mutlaka etkin önlemler alınmalı, ilaçlama ekibi dışında kimsenin bölgede bulunmamasına dikkat edilmelidir.
  • Kokulu ilaçlamanın insan sağlığına zararları vardır.
  • İlaçlama yapılan alan ortalama 4 saat süre ile havalandırılmalıdır. Mümkünse bu süre içerisinde alanda bulunmanız önemlidir.
  • Kokulu ilaçlama yaptırmadan önce ortada olmaması gereken şeylere dikkat edilmelidir. Mutfak aletleri dâhil çoğu şey kapalı yerlere alınmalıdır.
     

Kokusuz ilaçlamanın bu önlemlere ihtiyacı yoktur ancak etki açısından kokulu ilaçlama daha iyi sonuç verecektir. Kokusuz ilaçlama sıvının püskürtülmesi yöntemi ile yapılır. Şişli ilaçlama firması olarak dilediğiniz ilaçlama yöntemi ile hizmet vermekteyiz. Günün belli bir saati değil, dilediğiniz zaman uygulatabilirsiniz. İlaçlama sırasında dikkat etmeniz yeterlidir. Açık gıdaların üzerine ilaçlama yapmamak gerekir. Kokusuz ilaçlamanın sık aralıklarla tekrar edilmesi gerekecektir.

Kokusuz İlaçlama Yönteminin Özellikleri

Kokusuz ilaçlama yapılan alanlarda bulunduğunuz mekândan ayrılmanız istenmez.

Kokusuz ilaçlama tahmin edilenden daha etkili bir ilaçlama şeklidir.
Kokusuz ilaçlama insan sağlığına zarar vermez bu nedenle toplu yaşam alanlarında uygulamasını önerdiğimiz en doğru ilaçlamadır.
Kokusuz ilaçlama yaptırdıktan sonra ilaçlanan bölgeler temizlenmelidir.

Kullanılan yöntemlerin böceklerin yaşam alanlarımızdan uzak tutulması için iyi seçilmesi gerekir. Şişli için özellikle apartman ve iş yeri ilaçlama talepleri sık gelmektedir. Yapılan ilaçlamaların yanı sıra yakında bulunan lagarların da ciddiyetle ilaçlanması gerektiğini savunuyoruz.  İlaçlama hizmeti alırken, ekibin size bu konuda bilgi vermesi ve ilaçlama işleminin ne düzende tekrar edilmesi gerektiği konusunda destek vermesi gerekir. Bizler, sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmanız açısından işin ciddiyetinin farkında bir ekibiz. 7-24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.