Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, yaşam alanlarımızı tehdit eden böcek ve haşereler özellikle yaz aylarında ortaya çıktığı gibi küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozukluğu ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık gibi önemli sebeplerden dolayı ortaya çıkarlar.

Sağılığı tehdit eden böcek ve haşereler

Kene, pire, akrep, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, kulağakaçan. Tahta kurusu, tahta kurdu, örümcek, karınca, güve, tatarcık, akar, mite, sivrisinek, karasinek…vb

Bu böcek ve haşerelere karşı bireysel şekilde mücadele etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketinden destek almanız doğru bir adım olacaktır.

Titiz ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda profesyonelce ve güvenilir bir şekilde hizmet sunan, yasal mevzuata uygun çalışmalar yürüten ve kesin çözüm sunan bir şirkettir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel, konsolosluk gibi alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Titiz ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilir. İnsanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçların çevreye ve insanlara hiçbir şekilde zararı yoktur tamamen böcek ve haşerelere yönelik üretilmiştir ve Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Kokulu ilaçlar genelde açık alanlarda kullanılırken, kokusuz ilaçlar daha çok ev, okul, iş yeri, lokanta, hastane…vb kapalı alanlarda kullanılan ilaçlardır.

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı çok severler en çok dolaştıkları yerler şöyledir. Lavabo içi ve tezgah üzeri, duvar ve parke yüzeyleri, duvar çatlakları. Pervazlar, tavan köşeleri, ampul, lamba etrafı, su giderleri, mobilya içleri, pencere kenarları…vb

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metre karesine göre değişim göstermektedir.

Erken önlem almadığınız takdirde ciddi bir takım sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız söz konusu bunlar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, fil hastalığı, AIDS, kanser, bağırsak enfeksiyonları. Mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, sarı humma, dang humması, verem, veba, lenf hastalıkları, astım, hepatit, kas ve kemik hastalıkları…vb