Konteyner İlaçlama, Tez İlaçlama bünyesinde sunmakta olduğumuz profesyonel ilaçlama hizmetlerindendir. Konteyner gibi ortamlarda meydana gelen haşere ya da kemirgen problemlerinin önüne geçmek adına geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede çözüme ulaşmaktayız. Firmamızın konteyner ilaçlama hizmetlerinden 7/24 faydalanmanız mümkündür.

Konteyner İlaçlama Neden Yapılmalıdır?

Özellikle ticari amaçlı kullanılmakta olan yük gemilerinde ve benzeri araçlarda bulunan konteynerlar, olası bir haşere ya da kemirgen probleminde oldukça fazla hasar görmektedir. Bu nedenle bu alanlarda meydana gelen problemlerin çok fazla zaman kaybetmeden ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Uluslararası ticaret gemilerinde sıklıkla kullanılmakta olan konteynerlar, herhangi bir haşere ya da kemirgen problemine maruz kalırsa, ticari anlamda büyük bir prestij kaybı yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca bu mekanlarda meydana gelen problemler, haşerelerin etrafa yayacak oldukları bakteri ve mikroplar nedeniyle mürettebatın da sağlığı açısından tehlike arz etmektedir. Haşere ve kemirgenler hızlı üreme yapılarıyla bulundukları ortamlara kısa sürede yayılmaktadır. Bu nedenle kişisel müdahalelerimizle değil, profesyonel konteyner ilaçlama firmaları aracılığıyla bu problemlere kısa sürede son verilmelidir.

Güvenilir Konteyner İlaçlama Hizmetleri

Konteyner İlaçlama işlemleri, büyük bir özen gerektiren ve titizlikle gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir. Tez İlaçlama olarak geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleri ile konteynerlarda meydana gelen problemleri kısa sürede etkisiz hale getirmekteyiz. İlaçlanacak haşere ve kemirgen türü belirlenerek, en uygun ilaç ve ilaçlama yöntemi teyit edilmekte, ardından da uyulamaya geçilmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte güvenilir konteyner ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. İlaçlama ekiplerimiz, konteyner ilaçlama sırasında pülverizatör kullanarak, çok daha etkili sonuçlara ulaşmaktadır. İnsan sağlığını olumsuz etkilemeyen güvenilir ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle dilediğiniz gün ve saatte iletişime geçebilirsiniz.

Konteyner İlaçlama Fiyatları

Konteyner İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan alan, ilaçlanacak haşere, kemirgen türü ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ekonomik konteyner ilaçlama fiyatları ile profesyonel hizmetler vermekte olan Tez İlaçlama, 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizin yardımlarıyla tüm haşere ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermektedir. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.