kopek-piresinden-nasil-kurtulunurİlaçlama

Köpek Piresinden Nasıl Kurtulunur?

Köpek piresi, zıplayarak hareket eden, diğer pirelere göre daha iri yapıda olan, insanlar ve köpek, fare, koyun, inek, tavşan, keçi, gibi hayvanlar üzerinden kan emerek beslenen, parazitlerdir. Evlerde en çok görülen pire türü olan köpek piresi, kan yolu ile hastalık mikroplarını insanlara taşıyarak hastalık bulaştırır. Sürekli kaşıntı, kızarıklık ile ortaya çıkan köpek piresinden nasıl kurtulunur? Sorusu ile karşılaştığınızda, hayvanlarınızı ve ortamınızı ilaçlatmanız gerekir.

Her mevsim görülebilen köpek piresinden kurtulmak için hayvanlarınızı veteriner hekime götürüp, uygun pire ilaçları kullanarak pireden arındırmanız gerekir. Evinizin, iş yerinizin, bahçenizin, hayvan barınaklarının, kısacası pire görülen bütün ortamların ilaçlama şirketleri tarafından ilaçlanarak köpek piresinden kurtulmanız sağlanmalıdır.

Ortamınızda bulunan köpek piresinden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi arayarak, istediğiniz gün, güvenli, etkili ve garantili olarak pire ilaçlama  sı yaptırabilir, köpek piresi zararlarından korunabilirsiniz.

kopek-piresiİlaçlama

Köpek Piresi