Kurumsal şirketimizin İstanbul Küçükçekmece ilçesinde faaliyet gösteren Atakent böcek ilaçlama şubesi servisimiz, zararlı canlı türlerinden kökten kurtulmak için hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımız Atakent semtinin genelinde ve tüm mahallelerindedir.

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren zararlı haşere türleri arasında ölümcül birer atom olarak karşımıza çıkan keneler, çevremize korku yaymaya devam etmektedir. Dünya üzerinde bir anda ölümcül vakalara sebep olan keneler Kırım Kongo Kanamalı Ateşi olarak adlandırılan ve tarihe damgasını vuran ölümcül bir hastalık olarak tarihe geçti. Özellikle yaz aylarında park ve bahçelerde ve yeşil alanlarda kendini gösteren keneler birer ölümcül tehdit olarak vücudumuza yapışıp bırakmamaktadır. Keneler sadece yeşil alanlarda hayatını idame ettirmez. Daha çok hayvan sırtlarında asalak olarak yaşayan kenelerin başlıca besin kaynağı kandır.

Ekolojik denge içinde son yıllarda ev ve işyerlerini de istila eden kenelerle burun burunayız. Kenelerden kurtulmak evde hazırlayacağımız bir ilaçla amatör koşullarda kurtulmamız mümkün değildir. Kene ısırığı ölümcüldür. Kene ısırmasından son dönemlerde sağ olarak kurtulan çok nadir insan vardır. Bu noktada profesyonel firmamızdan destek almak gerekmektedir. Kene ilaçlaması çok zor bir uygulamadır. Alanlarının tespit edilmesi ve etkisiz hale getirilmeleri uzmanlık gerektiren bir durumdur. Aksi halde ölümcül sonuçlar kaçınılmaz bir hale gelir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere türleri

Kene, akrep, yılan, ev faresi, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, bit, kalorifer böceği, kör fare, danaburnu, karınca, , teşbih böceği, karınca, tahtakurdu, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, sinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek ve pamuk faresi, Alman hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, akar,  karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği

7/24 müşteri temsilcimizi arayarak hemen ilaçlama yapabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizden yapacağınız randevu kaydı ile istediğiniz saat diliminde böcek ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Sağlık Bakanlığından onaylı lisanslı ürünlerimiz ve TSE kalite belgelerimizle size garantili ve düşük fiyatlarla hizmet etmekten onur duyarız. Bizi aramanız yeterlidir. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Halkalı Böcek İlaçlama
Atakent Böcek İlaçlama
Kemalpaşa Böcek İlaçlama
Sefaköy Böcek İlaçlama
Beşyol Böcek İlaçlama
Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama
İnönü Böcek İlaçlama
Kanarya Böcek İlaçlama
İstasyon Böcek İlaçlama
Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama