Kurumsal şirketimizin İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Beşyol Böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Bakteri, mantar, virüs, hepatit ve solunum sisteminin giderek zayıflaması durumu. Saydığımız bu özellikler haşerelerin konuşlandığı alanlarda yaydıkları hastalıkların sadece küçük bir kısmı. Haşere ve kemirgenlerin yaydığı ve bulaştırdığı hastalıklar günümüzde artık ölümcül sonuçlar doğurmaktadır.  Haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde, bu hastalıkların devam edileceği unutulmamalıdır.

Zararlı canlı türlerinden kurtulmak ve çevremizi temiz tutmamız için mutlaka böcek ilaçlaması yaptırmamız gerekmektedir. Ancak ilaçlama firmasını gelişi güzel seçemeyiz. Çünkü ilaçlama firmasının uzman ve profesyonel olması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığından ilaçlarının onaylı olması gerekmektedir. Haşere ve kemirgenlerle mücadelenin bireysel olarak asla sağlıklı sonuçlar veremeyeceği unutulmamalıdır. Korsan ve yasadışı temin edilen ilaçlardan uzak durun. Sağlığınızı ve paranızı çöpe atmayın.

Beşyol ilaçlama servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her aşamada 7/24 hizmetinizdedir.

Mücadele ve Yöntemler

Çözüm odaklı, kesin ve garantili ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde haşere ve kemirgenlerin saklanabilecekleri bir mekan yoktur.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet sunan çağrı merkezimizi arayarak sizlerde ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar ile ilgili istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik ucuz ilaçlama fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.  

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamızın kullandığı ilaçlar, TSE tescil damgasına sahiptir. Haşerelerden kurtulmak istiyorsanız, garantili yöntemlerimize başvurun. Sizlerde yaşam alanlarınızı bize emanet edin. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Halkalı Böcek İlaçlama
Atakent Böcek İlaçlama
Kemalpaşa Böcek İlaçlama
Sefaköy Böcek İlaçlama
Beşyol Böcek İlaçlama
Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama
İnönü Böcek İlaçlama
Kanarya Böcek İlaçlama
İstasyon Böcek İlaçlama
Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama