İnönü Böcek İlaçlama

Sürüngenlerde en az haşere ve kemirgenler kadar tehlikeli olurlar. İnönü Böcek İlaçlama servisimiz, İstanbul Küçükçekmece şubemize bağlı olarak kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel anlamda ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Tüm zararlı canlı türlerine karşın bireysel olarak mücadele etmenin sonuç vermeyeceği bilinmesi gereken en önemli hususlardan birisidir. Böcekler ve diğer haşere türleri ile baş etmek için profesyonel birimlerden destek almanız gerekmektedir. İlaçlama hizmeti satın alırken, ilaçlama firmasının kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığına dikkat ediniz. İlaçlama hizmeti alırken sağlığınızdan ve paranızdan olmayın.

İlaçlama şirketlerinin fiyatlandırmalarını da göz önünde bulundurun. Az para öderim diyerek ucuz yollarla yasadışı satılan korsan ürünlere asla itibar etmeyin. Böcek ilaçlaması zorlu bir iştir. Tespit, uzmanlık ve deneyim gerektirir. Aynı zamanda ilaçlama teknikleri de çok önemli bir konudur.

Firmamız uzun süredir sektörde yenilikçi, çağdaş ve modern ekip ve ekipmanlarla sizlere en kaliteli ve en ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Üstelik ilaçlama garantisi ile.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Haşere ve diğer zararlı canlı türlerinden kurtulmanın en garanti yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama, alanların yüzölçümü ve haşerelerin yuvalandığı alanlarda bıraktığı yumurtaların sayısı baz alınarak yapılmaktadır. Çünkü uzun zaman yer edinen haşereler için periyodik ilaçlama yapılabilmektedir.

Genel olarak sürüngen, asalak, parazit, kemirgen ve böcek türleri için uygulamalarımız şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Jel ilaçlama

Haşere sorunlarınız için 7/24 hizmet sunan İnönü böcek ilaçlama servisimizi dilediğiniz an telefonla arayabilir, ücretsiz destek alabilir ve ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, sizlere ekonomik fiyatlandırma seçeneklerini sunarak, deneyimli ekibimizle kabusa dönen yaşam alanlarınızı, haşere ve diğer zararlı tüm canlılardan anında kurtulmanızı sağlar.

Firmamız TSE tescilli ilaçlar kullanmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli olan ruhsat ve tüm izinlere sahiptir. İlaçlama ekibimiz ev ve iş yerlerinizde ilaçlama hizmetini uygularken asla leke ve iz bırakmaz. İlaçlarımız, doğa ve çevre dostudur. Evcil hayvanlarınıza zarar gelmez. Temiz ve hijyenik yaşam alanlarının keyfini sürmek için bizi aramanız yeterli. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Halkalı Böcek İlaçlama
Atakent Böcek İlaçlama
Kemalpaşa Böcek İlaçlama
Sefaköy Böcek İlaçlama
Beşyol Böcek İlaçlama
Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama
İnönü Böcek İlaçlama
Kanarya Böcek İlaçlama
İstasyon Böcek İlaçlama
Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama