İstanbul Küçükçekmece böcek ilaçlama şirketimize bağlı olarak çalışmalarını profesyonel olarak sürdüren Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama servisimiz, kapalı ve tüm açık alanlarda ilaçlama hizmetini 7/24 kesintisiz olarak sunmaktadır.

Söğütlüçeşme, sahil kesimi ve yeşil alanları olan bir bölgedir. Haliyle haşere ve bazı zararlı deniz mahsulleri yılın belirli aylarında ön plana çıkabilmektedir. Yaz aylarının başlamasıyla beraber, en çok ilaçlama ihtiyacı duyulan haşere türleri; Hamamböceği, Pire ve Farelerdir. 

İlaçlama hizmeti çok kolay bir iş gibi görünse de, aslında çok zor bir uygulamadır. Bu konuda uzman bir ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir. İlaçlama yaptıracağınız firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. İlaçlama uygulamaları uzman kişi ve kurumlarca yapılmalıdır. Ucuza satılan korsan ilaçlara paranızı vererek, hayatınızı ve bütçenizi risk etmeyin.

Söğütlüçeşme böcek ilaçlama servisimiz, sizlerin ihtiyaç duyduğu her alanda 7/24 hizmet vermektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel ilaçlama

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşereler

Fare, hamamböceği, pire, bit, kene, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, apartman böceği, kalorifer böceği, kakalak, tatarcık, kulağakaçan, uyuzböceği, sıçan, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, akrep, danaburnu, akar, mite, mayt, güve, karınca, sinek, sivrisinek, örümcek, yılan, kertenkele, salyangoz, sülük böceği, top böceği, gümüş böceği, halı böceği, tespih böceği, çekirge, kırkayak, tahtakurdu.

Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onay ve ruhsata sahip olan firmamız, TSE tescil damgasına sahiptir. 7/24 müşteri temsilcilerimiz arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar ve mekanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Leke ve iz bırakmadan, evdeki evcil hayvanlarınıza zarar vermeden yapılan ilaçlama uygulamalarımız, doğa ve çevre dostudur. İnsanlarla barışçıldır. Hedef odaklıdır. Sadece zararlı haşereleri etkisiz hale getirmek için tasarlamışlardır. 

Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat seçenekleri için firmamıza günün 24 saati ulaşabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Halkalı Böcek İlaçlama
Atakent Böcek İlaçlama
Kemalpaşa Böcek İlaçlama
Sefaköy Böcek İlaçlama
Beşyol Böcek İlaçlama
Cennet Mahallesi Böcek İlaçlama
İnönü Böcek İlaçlama
Kanarya Böcek İlaçlama
İstasyon Böcek İlaçlama
Söğütlüçeşme Böcek İlaçlama