Küçükyalı Böcek İlaçlama

Şirketimizin İstanbul Anadolu yakası Maltepe şubemize bağlı olarak uzun süredir faaliyetlerini sürdüren Küçükyalı Böcek ilaçlama servisimiz tüm haşerelerin sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Evlerimizde yalnız yaşamadığımızı söylesek, herhalde doğru bir konuya dikkat çekmiş oluruz. Özellikle yaz aylarının başında, duvar çatlakları, eşikler, kapı ve pencere aralıklarından, banyo ve tuvaletlerin borularından evlerimize giren böcekler ve haşereler sağlığımız için ciddi bir tehdit kaynağı oluşturur. Piyasada böcek ilaçlama adı altında hizmet veren yüzlerce firma vardır. Ancak pek çoğu yasadışı hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığından ilaçları onaylı olan ve gerekli ruhsatlara sahip olan çok az şirket vardır. Küçükyalı böcek ilaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve TSE standartlarına uygun tescil damgasına sahiptir. Piyasada ucuz fiyatlar sunarak hizmet girişiminde bulunan firmalara kesinlikle itibar etmeyiniz.  

Servisimiz sizlere böcek ilaçlama hususunda her konuda profesyonel destek sunacaktır.

Haşere ve Kemirgenler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

Hemen hemen pek çoğumuzun sorguladığı soruların başında, haşere ve kemirgenlerin evlerimize kadar nasıl ulaştığı sorusudur. Bazılarımız ise evini hijyenle donattığı halde yine haşerelerden şikayet etmektedir. Bunun başlıca nedenleri şunlardır;

a)Haşereler, duvar çatlakları ve Ahşap yarıkları arasından evimize girerler.

b)Banyo, Tuvalet ve tesisat boruları haşerelerin yuvasıdır. Bu borulardan rahatlıkla evlerimize girebilirler.

c)Dışarıdan satın aldığımız bir ürün veya evcil hayvanlarımızın üzerinden evlerimize rahatlıkla girebilmektedirler.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve Fare düzenekleri
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Garantili ilaçlama yöntemleri konusunda kesin sonuçlar sunan firmamız en düşük fiyat seçenekleri ile 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır. Böcek ilaçlaması yapmak istiyorsanız, çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yapacağınız alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bizlere web sitemiz üzerinden Talep Formunu eksiksiz doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Doldurduğunuz talep formuna istinaden müşteri temsilcimiz sizi arayacaktır. Haşerelerden kurtulmak için mutlaka böcek ilaçlaması yaptırınız.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama