Kentleşmenin doğurmuş olduğu sonuçlarla birlikte doğal ortam çok fazla tahribata uğramış ve birçok canlı doğal yaşam alanlarından uzak bırakılmıştır. Yoğun insan nüfusu ve sürekli bir yerleşme durumu, doğanın canlılara ayırdığı alanların doğal olarak daralmasına ve bunun sonucunda da çok daha farklı problemlerin meydana gelmesine aracı olmuştur. Özellikle böcek, haşere ve kemirgenler, kendi doğal ortamlarının tahribatı nedeniyle beslenme ve barınma ihtiyacıyla birlikte insanların yaşadığı alanlara yerleşmektedir. Bu da hem insan sağlığı hem de yaşam alanlarımızın temizliği açısından büyük problemler oluşturmaktadır. Kurumsal Böcek İlaçlama Firmaları, yaşam alanlarımızda meydana gelen bu problemlerin etkili bir şekilde ortadan kaldırılması için çeşitli ilaçlama yöntemleri geliştirmiş ve bu alanda oldukça profesyonel hizmetler vermektedir.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Yaşam alanlarımızın böcek, haşere ve kemirgenler tarafından istila edilmesi, bu zararlı canlıların bulundukları ortamlardan taşımış oldukları mikroplarla birebir temas halinde bulunmamıza neden olması anlamına gelmektedir. Bu bakteri ve mikroplar, insan vücudunda reaksiyona uğrayarak tehlikeli sonuçlar oluşturmaktadır. Öyle ki verem, veba, tifüs, kolera, sıtma gibi tehlikeli hastalıklar bu zararlı canlılar aracılığıyla insan vücudunda görülen hastalıklardır. Bu hastalıklar, kısa sürede tedavi uygulanmaz ise ciddi boyutlarda seyredebilir hatta ölüme bile yol açabilir. Bu nedenle yaşam alanlarınızın zararlı canlılar tarafından istila edilmesi durumunda kurumsal böcek ilaçlama şirketlerinin sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanılması gerekmektedir.

Böcek ilaçlama firmaları, geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri, kullandıkları özel tasarım cihazlar ve Sağlık Bakanlığı onaylı güvenilir ilaçları ile birlikte, hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, kırkayak, kulağakaçan, bit, pire, kene, akrep, fare, sıçan, güve, sinek, sivrisinek, gümüş böceği, akar (mite) gibi zararlı canlıların oluşturduğu problemleri ortadan kaldırmaktadır. Ev, iş yeri, fabrika, okul, hastane, otel, yurt, bahçe, cafe ve restoran gibi açık ya da kapalı her türlü alanda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmakta olan böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Fakat bu firmaların güvenilirliğinden emin olmanız gerekmektedir.

Bazı böcek ilaçlama firmaları, kullandıkları ve uyguladıkları yöntemlerle, insan sağlığını çok daha farklı tehlikeli durumlar içine atabilmektedir. Bu nedenle sertifikası bulunmayan, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçları kullanmayan firmaların sağlayacağı hizmetlerden mümkün olduğunca kaçınmanız gerekmektedir. Güvenilirliğinden emin olmadığınız böcek ilaçlama firmalarının hizmetlerinden değil, size kullandıkları ilaçlar, uyguladıkları yöntemler ve profesyonel ilaçlama ekipleriyle çalıştıklarının teminatını veren güvenilir kuruluşlardan hizmet talep etmelisiniz.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Haşere ilaçlama firmaları, yaşam alanlarınızın zararlı böceklere karşı korunmasını amaçlayan ve bu doğrultuda hizmet sağlayan kuruluşlardır. Bu kuruluşlar, her türlü zararlı canlı için özel bir ilaçlama yöntemi geliştirmiştir. Profesyonel böcek ilaçlama firmaları olarak, böcek ve haşerelerin yapısal özellikleri, türü göz önünde bulundurularak en etkili ilaçlama yöntemi uygulamaya alınmaktadır.

Tez İlaçlama olarak kurumsal böcek ilaçlama firmaları arasında güven veren ve sağladığı hizmetlerle insan sağlığını güven altına alarak, yaşam alanlarınızı kısa sürede uzun vadede böcek ve haşere problemlerinden kurtaran önemli bir firmadır. Firmamızın sağlamış olduğu böcek ilaçlama hizmetleri ile tüm haşere problemlerine karşı meydan okuyabilirsiniz. Hizmetlerimiz, İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde sağlanmaktadır.

Tez İlaçlama, böcek, haşere ve kemirgenlerin ortadan kaldırılması için en etkili yöntemi uygulamaya alarak, kısa sürede çözüme ulaşmaktadır. Sıvı ilaçlama yöntemleri, bunların içinde en sık tercih edilen yöntemdir. Sıvı ilaçlamalar, insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etki oluşturmayan, işlem süresi oldukça kısa olan ve bu süreçten sonra kısa havalandırmalarla normal yaşama dönülmesini sağlayan güvenilir ilaçlama yöntemlerinden biridir. İlaçlama ekiplerimiz, böcek ya da haşerenin türüne göre çizdikleri programla, sıvı ilaçları buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulamaktadır. Bu teknikler, ilacın alana daha hızlı bir şekilde nüfuz etmesini sağlamakta ve kısa sürede kalıcı çözümlere ulaştırmaktadır.

Jel ilaçlama yöntemleri, Tez İlaçlama olarak tercih etmekte olduğumuz bir başka ilaçlama yöntemidir. Bu ilaçlar herhangi bir kokusu olmayan ve insan sağlığı üzerinde de olumsuz herhangi bir etki oluşturmayan, mekanın boşaltılmasına gerek duyulmadan uygulanabilen yöntemlerdir. Jel ilaçlar, genellikle hamam böceği gibi böcek türlerinin imhasında tercih edilmekte olan doğal bir ilaçlama yöntemidir. Böceklerin geçiş alanlarına noktalama tekniği ile uygulanmaktadır. Böceklerin ilaca teması ile kısa sürede sonuca ulaşılmaktadır.

Fare gibi kemirgen türleri için genellikle fare istasyonları tercih edilmektedir. Fare istasyonları, sadece kemirgen türlerinin ilaca ulaşmasını sağlayan, diğer canlı türlerini ilaçtan koruyan özel tasarım aparatlardan meydana gelmektedir. İstasyonda yer alan ilaca farenin ulaşması ve yemesi sonucu, kısa sürede ilaçlama işlemi sona ermekte ve yoğun fare istilaları bile kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Tez İlaçlama olarak, uzman ilaçlama ekiplerimiz ile birlikte profesyonel hizmetler sağlamakta, ilaçlama öncesinde ve sonrasında neler yapmanız gerektiği konusunda da sizleri bilgilendirmekteyiz.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Tez İlaçlama firması olarak, tüm yaşam alanlarında meydana gelen her türlü böcek, haşere ve kemirgen gibi zararlı canlıların oluşturduğu problemlerin ortadan kaldırılması için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetler karşılığında böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve problemin boyutuna göre tekrarlanan ilaçlama sayısına göre belirlenmektedir. Tez İlaçlama tarafından sağlanmakta olan etkili, kaliteli ve ekonomik böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu talebinde bulunabilirsiniz.