İstanbul’un en kalabalık semtlerinden ve en merkezi semtlerinden biri olan Kuştepe’de böcek ilaçlama hizmeti almak, sağlıklı bir alanda yaşamak için gereklidir. Firmamızın Şişli şubesinde faaliyet gösteren, Kuştepe böcek ilaçlama servislerimiz semt yakınında bulunan her alanda 7/24 hizmet vermektedir.

Servislerimiz, insan ve çevre sağlığını korurken, en kaliteli ilaçları kullanmaktadır. Bu sayede, yaşam alanlarınızı böceklerden ve bıraktığı bakterilerden dezenfekte ederken, sağlığınızı tehlikeye atmamış oluruz.

İlçede Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

Yoğun göç alan semtte, çarpık kentleşme vardır. İçerisinde eski ve yeni birçok yapı bulunduran semt, kabalık nüfusundan dolayı haşerelere ve farelere ev sahipliği yapmaktadır. Haşereler ve kemirgenler, insanların, hayvanların bulunduğu her alanda kendilerine yuva yapabilirler. Bulunduklar ortama kolay adapte olma özelliği taşıyan zararlı canlılar, besin buldukları alanda yuva yaparlar ve kısa sürede alana yayılırlar. Kısa sürede üredikleri için kolayca insanların yaşam alanlarını istila edebilirler. Bu sebeple semtte haşere ile mücadele etmenin önemi büyüktür. Kolay üreyen canlılar olduklarından dolayı, kendilere karşı en kısa sürede mücadele yoluna girilmeli, gerekli önlemler alınmalıdır. Profesyonel kişilerden yardım alınmalı, yaşam alanlarında kapsamlı ilaçlama yapılmalıdır.

Semtte Bulunan Haşere ve Fare Türleri

Uyuz böceği, akar, güve, yaban arısı, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, Amerikan/ Alman hamam böceği, tatarcık, halı böceği,  sinek, kalorifer böceği, karınca, tesbih böceği, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, mayt, çıyan, kene, bit, akrep, kakalak, mite, tahtakurusu, gümüş böceği, sıçan, pire, karafatma, kulağakaçan böceği, çekirge, sivrisinek, tahtakurdu, örümcek, kırkayak, yılan semtte en çok bulunan zararlılardır. Bu zararlı canlıları, uzman personellerimiz eşliğinde ve üzerlerinde etki edecek sıvı, kokulu, katı, kokusuz ve jel ilaçlarla yaşam alamnlarından uzaklaştırmaktayız.

Kuştepe böcek ilaçlama servislerimiz, müşteri memnunuiyeti odaklı çalışmakta olduğu için fiyatlarını düşük tutmaktadır. Uygun fiyatlarla böceklerden kurtulmak için müşterileri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.