Kurumal firmamız, Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama şubesi servisiyle haşere ilaçlama ve güvenle kontrol altına alma konusunda, deneyimli personelleriyle tüm mahallelere ve tüm noktalara hizmet vermektedir. Haşere ve kemirgenler yaşam alanlarımızda birer tehdit oluşturmaktadır. Bu zararlı canlı türleri için kesinlikle böcek ilaçlaması yapmak gerekmektedir.

Haşere İlaçlama Sürecinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususular

Haşerelerin bulunduğu alanları keşfetmek çok zor bir iştir. Kış aylarında kabuğuna çekilen ve yine de tahribatlara neden olan haşereler, yaz mevsiminin gelmesiyle ortaya çıkmaya başlarlar. Haşereler doğal yaşam alanlarında yeterli düzeyde besin kaynağı bulamama durumunda, hemen insan sahalarına eğilim göstermeye başlarlar. Ev ve işyerlerimizde aynı havayı soluduğumuz zararlı canlı türleri sağlığımız için çok ciddi tehditler oluşturmaktadır. Haşerelerle baş etmenin en etkin ve en kesin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak yapılacak olan böcek ilaçlama uygulaması ilkel ve amatör yöntemlerle yapıldığı takdirde, alerjik reaksiyonlara neden olabileceği gibi, zehirlenme, vücutta yanma, kızarıklık gibi pek çok sorunu da beraberinde getirir. Bu noktada ilaçlama yapmak için firmamızdan profesyonel destek almalısınız. Böcek ilaçlama uygulaması çok ciddi bir iş olup, uzmanlık gerektirmektedir. Sağlımızı tehlikeye düşüren haşerelere karşı piyasada ucuz satılan ya da ucuz ilaçlama yapan firmalara sakın itibar etmeyin.

Büyükbakkalköy ilaçlama servisimiz, zararlı tüm haşereleri kontrol altına almaktadır.

Sektöründe lider ve tek olan kurumsal olan firmamız;

  • Ziraat Mühendisleri,
  • Merkez Operasyon sorumluları,
  • Eğitimli Saha Personelleri,
  • 7/24 Hizmet veren Müşteri Temsilcileri,
  • Sağlık Bakanlığından onaylı Ruhsatımız,
  • TSE Standartlarına uygun yetki belgeleri,
  • Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklendiğine dair belgeler,
  • Garantili ve Kesin sonuçlarla ilaçlama uygulaması,
  • Düşük Fiyat ve Kalite ile müşteri memnuniyeti sağlaması

Gibi size güven, kalite ve fiyat kavramlarını tek çatı altında birleştirerek müşteri odaklı hizmet vermektedir.  Sizlerde Çağrı merkezimizi arayarak, Randevu talebinde bulunabilir dilediğiniz gün ve saat için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama