Cevizli Böcek İlaçlama

Her daim düşük fiyatlar ve garantili ilaçlama uygulamaları sunarak müşterilerin memnuniyetini kazanan firmamızın İstanbul Anadolu yakası Maltepe şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Cevizli böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kapalı ve açık mekanlarda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Haşereler girdikleri her alanda birer tehlike unsurudurlar. Ancak çoğumuz haşerelerin yaydığı mikroptan ve hastalıklarda habersiziz. Üstelik haşerelerin bulaştırdığı hastalıklar ölümcül sonuçlar doğurmaktadır. Bu konuda yeterli tedbirler alınmadığı takdirde hem sağlığımızdan hem de paramızdan oluruz. Çünkü haşereler evdeki eşyalarımızı da tahrip eder. Haşere ve kemirgenlerle başa çıkmanın mümkün olamayacağı bilinmelidir. Bu konuda kesinlikle profesyonel destek alınmalıdır.

Garantili İlaçlama Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Ev ve işyerleri, düğün ve davet salonları, ambar, villa, ardiye, tripleks, site, bina, müştemilat, bodrum katları, lokanta, park ve bahçe alanları, boş arazi, tarla, fabrika, fırın, pastane, dükkan, mağaza, alışveriş merkezi, tasarım atölyesi, tekstil fabrikası, mobilya doğrama atölyesi, restoran, kafe bar, çay bahçesi, konferans salonu, sinema salonu, otel, pansiyon, rezidans, iş merkezi, uçak, otobüs, gemi, yat, tekne, otopark, havaalanı, otobüs terminali ve daha pek çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Salyangoz, fare, pire, bit, kertenkele, kene, sıçan, akrep, yılan, tahtakurusu, Akrep, Yılan, ev faresi, sivrisinek, Amerikan hamam böceği, bit, kalorifer böceği, kör fare, danaburnu, karınca, , teşbih böceği, karınca, tahtakurdu, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, sinek, Alman hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, akar,  karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek ve pamuk faresi.

Cevizli böcek ilaçlama servisimiz 7/24 sizlere istediğiniz her alanda destek olmaya hazırdır. Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilcalarımız TSE Standartlarına uygun tescilli damgasına sahiptir. Müşteri temsilcimizi arayarak dilediğiniz uygun saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyat seçeneklerimiz için bizi hemen arayın. 

v

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama