Feyzullah Böcek İlaçlama

Şirketimizin İstanbul’un her ilçesinde ve semtinde ve de tüm mahallelerinde ilaçlama şubesi ve servisleri bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası Maltepe şubemize bağlı olarak kaliteli ve güvenli iş hizmetlerini sürdüren Feyzullah Böcek İlaçlama servisimiz, haşerelerin sağlıklı bir şekilde koruma altına alınması ve yaşam alanlarınızdan büsbütün temizlenmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Kan emici ve kemirgen türleri yaşam alanlarımıza sokularak her türlü virüs ve mikrobu bulaştırmaktadırlar. Başta, mantar, dizanteri, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar ve daha pek çok türde sayabileceğimiz hastalıkların pençesine düşmeden evvel mutlaka profesyonel bir firmadan destek almamız gerekmektedir.

İlaçlama Hizmeti Satın Alırken Dikkat Etmemiz Gereken Hususlar

İlaçlama hizmeti satın almaya karar vermeden önce, dikkat etmemiz gereken hususlar var. Çoğu insanımız evinde ve iş yerlerinde ilk kez haşerelerle karşılaştığında hemen başvurduğu yöntemler ilkel ve amatör koşullarda yapılan ilaçlama sistemidir. En çok düşülen hatalardan birisi de korsan ve bandrolsüz olarak satılan ilaçları ucuza satın alıp evde uygulamalarıdır. Oysa ilaçlama uygulama ve yöntemleri uzman denetiminde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bir ilaçlama hizmeti satın almadan gözden geçirmemiz gereken hususlar şunlardır;

  1. Sağlık Bakanlığından ilaçların onaylı olup olmadığı,
  2. Şirket kuruluş tarihçesi, misyonu ve vizyonu,
  3. Ruhsat, Vergi Levhası, sertifika, başarı belgelerinin yer aldığı belgeler,
  4. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı
  5. TSE standartları tarafından tescil damgasına sahip olmaları,

Mücadele ve Yöntemler

Haşere, kemirgen, asalak ve parazitlerle mücadele etmek çok zordur. Bazen bireysel olarak baş edilmeye kalkılsa da aslında bu durum için firmamızın uyguladığı modern yöntemlerle haşerelerden kurtulmak kesinlikle mümkündür.

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İlaçlama hizmetlerimiz için 7/24 servisimizi arayabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere her zaman en düşük fiyat ve garantili ilaçlama sunan firmamız sayesinde sizlerde haşerelerden kurtulun.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama