Gülsuyu Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakası Maltepe şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Gülsuyu Böcek İlaçlama servisimiz, Haşere/böcek, sürüngen, kemirgen, asalak, parazit, zehirli örümcek ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel hizmet sunmaktadır.

Böcekler ve Kemirgenler çevreye yaydıkları virüslerle bağışıklık sistemimizi kontrol altına lamaya çalışmaktadırlar. Evlerimizde çocuk, yaşlı olması durumunda solunum sistemi üzerinde çok ağır etkili oldukları için astım ve nefes darlığı gibi hastalıklara neden olabilmektedir. Haşere ve kemirgenler yaşam alanlarımızı kısıtlayarak sağlıksız bir ortamda yaşamamıza sebep olurlar. Yaşam alanlarımızı temiz bir hale getirmek için mutlaka ilaçlama hizmeti satın almamız gerekmektedir. Çünkü ilaçlama tek başına uygulanması sakıncalı ve çok tehlikelidir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerekmektedir. Ancak bu sayede etkin ve kesin sonuçlar elde edilebilir.

Şirketimizin kullandığı uygulama yöntemleri, modern çağdaş ve son teknolojiye uygundur.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşereler mantar, bakteri, hepatit virüsü taşırlar. Bazı haşereler insan kanı emerek yaşamını sürdür ve insan vücuduna enjekte ettiği sıvı sayesinde insanlara hastalık bulaştırır.

Tifüs, verem, veba, hepatit virüsü, mantar, bakteri, kırım Kongo kanamalı ateşi, akdeniz ateşi, lyme , sıtma, dizanteri, alerjik reaksiyonlar ve çeşitli cilt hastalıkları.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak, müşteri temsilcimizden dilediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamıza ayrıca web sitemiz üzerinden Talep formunu doldurarak iletişim kurabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. TSE standartlarına uygun olarak tescil damgasına sahiptir.  Garantili ilaçlama ve düşük Fiyat fırsatları için hemen Gülsuyu böcek ilaçlama servisimizi arayabilirsiniz.  Haşerelerden güvenli bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, deneyimli personellerimiz, evinizin herhangi bir alanında eşya ve duvarlarınıza bir iz leke bırakmadan sağlıklı bir şekilde kalıcı çözümler üretiyoruz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Maltepe Böcek İlaçlama
Aydınevler Böcek İlaçlama
Büyükbakkalköy Böcek İlaçlama
Cevizli Böcek İlaçlama
Feyzullah Böcek İlaçlama
İdealtepe Böcek İlaçlama
Gülsuyu Böcek İlaçlama
Yalı Böcek İlaçlama
Küçükyalı Böcek İlaçlama
Zümrütevler Böcek İlaçlama
Bağdat Caddesi Böcek İlaçlama