mecidiyekoy-bocek-ilaclamaGenel

Şişli Mecidiyeköy Böcek ilaçlama

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama , İstanbul’un önemli noktalarına ulaşımı olan gerek insan gerekse taşıt trafiğinin en yoğun olduğu yerlerden biridir. Haftasonları tüm İstanbulluların akın ettiği yerlerden biri olan Mecidiyeköy’de değişik türlerde böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Günlük yaşamı olumsuz etkileyen ve bu böcek ve haşerelere karşı mücadele etmek göründüğü gibi kolay değil. Bu nedenle günün 7/24 saati Mecidiyeköy Böcek İlaçlama şirketini arayabilir ve bu konuda gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama
Mecidiyeköy Böcek ilaçlama

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Hizmeti

Mecidiyeköy’de çok sayıda iş yerleri, şirketler, fabrikalar, eğitim sektörüne ait iş yerleri, turizm sektörüne ait iş yerleri, dünyaca ünlü markaların mağazaları, restoranlar, kafeler ve eğlence yerleri bulunmaktadır. Böcek ve haşereler en çok nemli ve karanlık yerleri severler bu yüzden de daha çok bodrum ve zemin katlarında, mutfak ve banyoda dolaşmayı severler. Açıkta bırakmış ve yerlere dökülmüş olan yiyecek kırıntılarıyla beslenirler. Bu böcekler ve haşereler daha çok, pire, karınca, örümcek, kırkayak, çıyan, çekirge, sümüklü böcek, akrep, hamam böcekleri, kulağakaçan, gümüş böceği, tatarcık, güve, mite..vb Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele edemezsiniz böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda mutlaka güvenilir ve garanti çözüm ortaya koyan Titiz İlaçlama firmasını arayabilirsiniz. Uzman ve eğitimli ekibiyle sizlere ilaçlamayla ilgili gerekli bilgileri ve talimatları verecektir.

Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olup insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Piyasada çok sayıda ve markada böcek ilaçları satılmaktadır ancak bu ilaçlar kısmen sonuç veren ilaçlardır.

Böcek ve haşerelere karşı önlem almadığınız takdirde çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalmanız mümkün. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf ödemleri, astım, hepatit, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, veba, verem, AIDS, fil hastalığı…vb hastalıklar…

Mecidiyeköy Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metre karesine göre değişim göstermektedir.

Herhangi bir böceğin ısırığına maruz kaldığınızda ortaya çıkacak ilk belirtiler şöyledir, yüksek ateş, ishal, titreme, uykulu hal, iştah kaybı, ani şok, koma, cilt kızarıklıkları, kabarcıklar ve şiddetli kaşıntı. Böyle belirtilerle karşı karşıya kaldığınızda derhal bir uzmana görünmeniz yararlı olacaktır.

 

 

Bahçelerde böcek

Böcekler ile mücadele