İstanbul Şişli’ye bağlı Mecidiyeköy’de faaliyetlerini yıllardır sürdüren ve insanların haşere temizliği ihtiyacını gideren Titiz İlaçlama, Mecidiyeköy hamam böceği ilaçlama ile bu zararlı canlıları ortadan kaldırıp hijyeni sağlıyor.

Mecidiyeköy Hamam Böceği İlaçlama Servisi

Hamam böcekleri evlere ya da iş yerlerine dadanan, önlem alınmazsa büyük hijyen sorunları ortaya çıkan zararlı haşerelerdir. İnsanların yediği yemeklerden de beslenen hamam böceği bakteri ve mikrop yaymakta bu bağlamda gıda zehirlenmelerine varan olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Hamam böceği oldukça dayanıklı bir canlıdır. Öyle ki kafası koptuğunda dahi yaşayabilmektedir. Su altında uzun süre kalabilirler. Ayda bir yumurta bırakırlar ve bu yumurtalardan 100 civarında larva çıkar. Yani ne denli hızlı çoğaldığı düşünülürse ilaçlama yapmak bir zorunluluk halini almaktadır. Hamam böcekleri kanalizasyon gibi yerlerde daha sık görülür ve evlere girdiklerinde bu tip yerlerden aldıkları mikrobu da taşımış olur.

Hamam böceklerini ortadan kaldırmak için tıpkı diğer haşerelere uygulanan ilaçlama uygulanacaktır. Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlamadan oluşan opsiyonlardan hamam böceğinin yoğunluğuna göre biri seçilir. Böcek ilaçlama firmasının uzman yetkilisi bu konuda gerekli araştırmayı yapıp uygun hizmeti verecektir. Ancak hamam böcekleri hızlı üreyebildiği için sadece tek bir ilaçlama seansı yetmeyebilir. İlk ilaçlamada mevcut hamam böcekleri yok edilirken ikinci ilaçlamada bıraktıkları son yumurtadan çıkan hamam böcekleri yok edilir. Bu şekilde hamam böceğinin kökü kazınmış olur ve bir daha hamam böceği ile karşılaşılmaz.

Hamam böceği ilaçlama profesyonellik gerektiren bir iştir. Titiz böcek ilaçlama bünyesinde Mecidiyeköy hamam böceği ilaçlama servisi elemanları hamam böceği tehlikesini ortadan kaldırıyorlar. Köşe bucak yer yeri ilaçlayarak hamam böceği ve yavrularını yok ediyorlar. Hamam böceği ile bireysel ilaçlama oldukça zordur. Bu tip haşereler güçlü haşereler olduğundan daha ciddi bir tedbir almak yerinde olacaktır. Profesyonel hizmeti ile Titiz İlaçlama hamam böceği ve diğer haşerelere karşı en yeni ve uygun teknikler kullanarak tedbir almaktadır.

Mecidiyeköy hamam böceği ilaçlama konusunda yıllardır olduğu gibi işin profesyonelinden yani Titiz İlaçlama ekibinden yardım almaktadır. Siz de hamam böceği derdinden kurtulmak istiyorsanız hemen irtibata geçin, ekiplerimiz sizin için harekete geçsin.