Firmamızın İstanbul Büyükçekmece şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Mimarsinan böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir.

Böcek İlaçlama Firmaları

Ülkemizde böcek ilaçlaması adı altında hizmet vermeye çalışan yüzlerce firma bulunmaktadır. Böcek ilaçlama hizmeti alamadan önce hangi firma ile yola çıktığınız çok önemlidir. Merdiven altı olarak tabir edilen firmalardan uzak durmalısınız.  Yasadışı faaliyet gösteren firmaların ibraz etmesi gereken belgeleri size sunamayacağından dolayı çabanız ve paranız boşa gidecektir. Çünkü böcek ilaçlaması uygulaması çok ciddi bir iştir. İnsan sağlığı ile oynayan kişi ve firmalardan uzak durulması gerekmektedir.  Yanlış bir teşhisin size ve çevrenize vereceği zararları unutmayın. Bu yüzden profesyonel hizmet veren Mimarsinan böcek ilaçlama servisimizden mutlaka destek alın. 

İlaçlama Firmasında bulunması gerekenler

a)Kurumsal yapı

b)Firma profili ve tarihçe

c)Sağlık Bakanlığından Ruhsat izni

d)TSE kalite standartlarına uyumluluk

e)Hizmet ve Kalite

f)Çağrı merkezi

g)Misyon ve Vizyon

h)Garanti ve Adil Fiyatlandırma

i)İlaçlama sonrası hizmetler

Olarak sıralamamamız mümkündür. Firmamız yukarıda geçen tüm maddelere sahip, sektöründe tek lider firmadır.

Mücadele ve Yöntemler

Sıvı ilaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz ilaçlama, Fare istasyonları

Hizmet Alanlarımız

Şantiye, ev ve işyerleri, okul, hastane, yurt, havaalanı, uçak, otobüs, gemi, yat, fabrika, fırın, kafe, lokanta, pastane, sinema salonları, tekstil ve tasarım atölyeleri, site, depo, ambar, açık arazi, tarla, bahçe ve parka alanları.

En Çok İlaçlama yaptığımız Haşereler

Fare, hamamböceği, kertenkele, yılan, çekirge, çıyan, salyangoz, pire, bit, kene, karınca, uyuz böceği, çekirge, güve, eşek arısı, yaban arısı, tespih böceği, danaburnu, sivrisinek, örümcek.

7/24 ulaşabileceğiniz firmamızdan istediğiniz saate uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz.