Rumeli Caddesi böcek ilaçlama şirketimiz 7/24 bu semtte hizmet veriyor. Rumeli Caddesi Nişantaşı’nın en ünlü ikinci caddelerindendir. İsmini Doğu Romalılardan aldığı gibi caddede bulunan iki katlı Rum evlerinden dolayıda adı Rumeli Caddesi olarak kalmıştır. Dünyanın en büyük markalarının bulunduğu mağazalar, butikler, restoranlar bu caddede bulunmaktadır. Bu nedenle her kesimden insanın her gün uğrak yeri olduğu caddedir.

Caddede çok sayıda diş ve estetik klinikleri bulunmaktadır. Havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan böcekler önemsenmediğinde sıkıntılı sonuçlara sebebiyet verebilirler. Böcekler organizmaları gereği hızla yayılan haşerelerdir. Bu nedenle piyasada satılan ürünlerle müdahale etmek kesin sonuç doğurmayabilir.

Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama şirketi

Yaşam alanlarında sıkça rastlanılan böcek ve haşereler, bit, pire, örümcek, hamam böcekleri, akrep, çekirge, güve, mite, kulağakaçan, karıncalar…vb Bu böcek ve haşerelerin bir kısmı kemirgendir. Bu haşerelerden kendi yöntemlerinizle kurtulmanız mümkün değildir. Bu nedenle Titiz ilaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet vermeye hazır.

  • Titiz ilaçlama, 23 yıllık tecrübesi ile tüm haşere ve kemirgen çeşitleri için en etkili ilaçlama yöntemini uygulamakta ve zararlı canlıları tek ilaçlamada yok etmektedir.

  • Sağlık Bakanlığından onaylı olan ve ziraat mühendisleri tarafından, böcek veya fare türüne özgü hazırlanan böcek ilaçları ile uygulama yapan firmamız, insan ve çevre sağlığı açısından hiçbir tehdit yaratmamaktadır.

  • Titiz ilaçlama; kaliteli haşere ilaçları kullanarak uygulama yaptığından, ortamdaki zararlı canlılara karşı kesin çözüm sağlamaktadır. Garantili böcek ilaçlama yapan firmamız, haşere ya da kemirgen sorununun devam etmesi durumunda, ücretsiz ilaçlama uygulamaları hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama
Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama

Haşere ilaçlama servisi

Böcek ve fare ilaçlama konusunda uzman olan Titiz ilaçlama; ev, ofis, iş yeri, fabrika, bina gibi alanlar başta olmak üzere; hastane, sağlık ocağı, otel, yurt gibi alanlar ile park, bahçe gibi her alanda ilaçlama yapmaktadır. Pire, hamam böceği, kene, sıçan, tahtakurusu, ev faresi gibi tüm böcek ve fare türleri ile mücadele eden Titiz böcek ilaçlama; Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine tamamen uymakla birlikte, kullandığı ilaçlama yöntemlerini durmaksızın yenilemekte ve modern böcek ilaçlama yöntemlerini her geçen gün geliştirmektedir.

İstanbul, İzmir, Bursa ve Kocaeli illerinin tüm semtlerine ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile uygulama yapan Titiz ilaçlama; ülkemizin en kalabalık kentleri arasında yer alan bu bölgelerde, hem insan sağlığını korumak hem de haşerelerin çok hızlı şekilde yayılmasını önlemek amacıyla gerek yaz dönemi, gerekse kış aylarında haşere ve fare ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu haşere ve böceklere karşı güvenilir ve kesin sonuç veren tekniğiyle sizleri bu sorundan kurtaracaktır.

Titiz ilaçlama

Nişantaşı-Rumeli Caddesi Böcek İlaçlama, güvenilir ve uzman ekibiyle birlikte yaşam alanlarınızı bu böceklerden tamamen temizler. Hızla üreyen bu böceklere karşı mücadele etmek kolay değildir. Gerek biyolojik gerekse psikolojik olarak insanları rahatsız ederler. Piyasada birden fazla ilaç firmaları bulunmaktadır fakat bu firmaların çoğu yasal mevzuata uymayan ve insan sağlığına zararlı olan çok tehlikeli kimyevi maddeler kullanabilmektedirler. Bu nedenle insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ilaçların kullanıldığı güvenli böcek ilaçlama şirketlerini tercih etmelisiniz.

Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama fiyatları

Önlem alınmadığında ciddi sağlık sorunlarına neden olan haşereler ve böcekler daha çok, halı, kilim altlarında, duvar çatları arasında, yünlü, tüylü örtüler üzerinde, bodrum katlarda, depolarda, banyoda su giderlerinde, mutfak lavabolarında, tezgahlarda, kalorifer içinde, beyaz eşyaların arkalarında, mutfak dolabı kenarlarında ve üzerinde sıkça yer alırlar ve dolaşırlar. Özellikle geceleri ortaya çıkarlar ve fark edildikleri zaman hızla uzaklaşır ve saklanırlar.

Evlerinizde ışığa duyarlı olan güveler  özellikle floresan lambalarının etrafında sıkça görülürler ilk bakışta kelebeğe benzeyen bu böcekler tehlikeli gibi görünmese de sağlık açısından önemsenmesi gereken böceklerdir. Genellikle kahverengidir. En sevdiği noktalar halı, kilim ve giydiğiniz kıyafetlerdir. Kirli olan kıyafetleri yemeye bayılırlar. Boyları 8-14 mm arasında değişir. Yeni aldığınız kıyafetlerinizin üzerinde küçük bir, iki deliğe rastladıysanız eğer, bulunduğunuz ortamda güve var demektir. Giysi güvesi olarak da bilinen bu güvelerin yavruları koşmayı, büyükleri ise uçmayı tercih ederler. Bu güvelerin en sevdiği giysilerden biri kürklerdir. Kürk güvelerinin boyu ortalama 6-8 mm arasındadır. Giysi ve kürk güveleri daha çok deri üzerinde yaşamayı severler ve hızla çoğalırlar.

Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama
Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama

Nişantaşı böcek ilaçlama

Bu böceklerin ve haşerelerin sıkça yaydıkları hastalıklar arasında, alerjik rinit, astım, cilt hastalıkları, veba, verem, hepatit gibi ciddi hastalıklara neden olurlar. Bu böceklerden kişisel yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle güvenilir ve kesin sonuç sağlayan ilaç şirketleriyle görüşmeniz doğru olacaktır. Bu firmaların kullandıkları ilaçların Sağlık Bakanlığınca onaylı olup olmadığından emin olmalısınız. Çünkü piyasada güvenilir olmayan firmalar insan sağlığına çok zararlı olan kimyevi maddeler içeren ilaçlardan kullanmaktadır. Yasal belgelere sahip firmalarda böyle bir durum söz konusu değildir. Burada kullanılan ilaçlar, kokulu, kokusuz, jel, sıvı ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar içerisinde insan sağlığına zararlı olmayan kimyevi içerikler yer almaktadır. Bu nedenle, insanlara, hayvanlara, bitkilere, çiçeklere zarar vermez.

İlaçlama yapılmadan önce uzman ekip sizlere bir takım talimatlar verecektir. Yaşam alanınızda öncelikle keşif yapacak ilaçlamanın yapılacağı noktaları bulacaktır. Böceklerin yoğun olduğu noktalar tespit edilecektir. Daha sonra böceğin türüne göre uygun olan ilaçlar kullanılacaktır. İlaçlama yapılmadan evler eşyalarınızın üzerini örtmeniz iyi olacaktır. Zira bu ilaçlar kumaş yüzeyli eşyalarınız üzerinde leke bırakabilirler.

İlaçlama servisleri

İlaçlama işleri, böceklerin türü, böceklerin yoğunlukta bulunduğu yerlere ve alanın metre karesine göre yapılmaktadır. Gerek küresel ısınma nedeniyle gerekse çevre kirliliği yüzünden bu bakterilerin türleri zamanla mutasyona uğrayan ve hızla çoğalan haşerelerdir. Bu böcekler, bağışıklık direnci düşük olan insanlarda daha çabuk etkili olurlar. Özellikle bebekler ve yaşlılarda ciddi hastalıkların ortaya çıkmasına neden olurlar. İşte bu nedenle, Nişantaşı Rumeli Caddesi böcek ilaçlama Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçları ve ilaçlama tekniklerini kullanarak gerek insan gerekse çevre sağlığına ciddi anlamda önem vermektedirler. Titiz İlaçlama bünyesinde geliştirmiş olduğu uygulamaları yaşam alanlarınızda en iyi şekilde yerine getirmektedir. Unutmayın, bu böceklerin ve haşerelerin larvaları sizin ummadığınız ve fark edemeyeceğiniz noktalarda yer alırlar bunları sizin tespit etmeniz mümkün değildir.

İlaçlama firmalarında çalışan ekibin eğitimli, uzmanlık derecesinde olan kişiler olmasına dikkat ediniz. Kullanılan ilaçlar aynı zamanda tarım ve zirai alanlarda da kullanılan ilaçlardır. Bu haşere ve böcekler sadece manevi boyutta değil maddi anlamda da büyük zararlara sebebiyet verirler. Evinizdeki beyaz eşyaların kablolarını, kıyafetlerinizi, kitaplarınızı kemirip sizleri zarara uğratabilirler.