Okul Böcek ilaçlama, çocuklarımızın hijyen ve sağlıklı bir ortamda eğitim alması çok önemli ve ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Gelişim çağında oldukları içinde bulundukları ortamlarda sağlığa zararlı bir takım böcek ve haşerelerin olması tehlikeli bir durum ortaya çıkarır.

Okul Böcek ilaçlama
Okul Böcek ilaçlama

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine olan duyarsızlık nedeniyle özellikle sıcak havalarda bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunlardan bazıları pire, fare, hamam böceği, sivrisinek, kara sinek, çıyan, kırkayak, mite, gümüş böceği, tespih böceği, kertenkele…vb. zararlı canlı türleridir.

Böcek ve haşerelere karşı profesyonel, uzman ekibe sahip, yasal mevzuata göre ilaçlama yapan bir firmaya danışmanız doğru olacaktır. Titiz ilaçlama günün 24 saati bütün yaşam alanlarına olduğu gibi okullara da ilaçlama yapan, yasal hükümlere uyan, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olup çevreye ve insanlara zararı olmayan ilaçlardır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Titiz ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Ne Zaman İlaçlama Yapılmalıdır?

Okulların eğitim başlamadan önce ilaçlanması gerekmektedir aksi halde çok ciddi sağlık sorunlarına neden olan bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları içinde tehlikeli virüsleri de beraberinde bulaştırırlar. Bulaştırdıkları bazı hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, AIDS, hepatit, cilt hastalıkları, mide hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, dizanteri, zika, sarı humma, dang humması, kas ve kemik hastalıkları vb. hastalıklardır. Bu gibi hastalıkların ve oluşabilecek herhangi bir haşere ya da kemirgen probleminin önüne geçebilmek adına okul ilaçlama işlemlerinin periyodik olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde çocuklarımızın sağlığını ve hayatını korumaya almamız mümkündür. Okul yönetimleri bu konuya hassasiyet göstermeli ve düzenli olarak güvenilir böcek ilaçlama firmalarından okul ilaçlama alanında destek almalıdır.

Kaliteli İlaçlama Yöntemlerimiz

İlaçlama yapılmadan önce böceklerin türü teşhis edilir ardından uygun bir ilaç uygulanmaya başlanır. Her böcek ve fare türü için geliştirilmiş olan ilaçlarımız ve yöntemlerimizle kısa sürede kapalı ve açık her türlü alandaki problemlere son vermekteyiz. Titiz İlaçlama olarak okul ilaçlamalarında genellikle kullandığımız ilaçlama yöntemleri, kokulu, kokusuz, sıvı, jel ilaçlarla ve fare istasyonlarıyla gerçekleştirilen ilaçlama yöntemleridir. Bu yöntemler sayesinde okul içerisinde ve dışarısında meydana gelen tüm haşere, böcek ve kemirgen problemlerine kısa sürede etkili olarak son vermekteyiz. Uygulamalarımız, ortamdaki zararlı canlı türlerini uzaklaştırdığı gibi, etrafa yayılan bakterileri ve kirli havayı da temizlemektedir.

Okul İlaçlama Fiyatları

Okul Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Hizmet verdiği tüm il ve ilçelerde ekonomik okul ilaçlama fiyatlarıyla tüm haşere ve kemirgen problemlerine son vermekte olan Titiz İlaçlama firmamıza, 7/24 ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz.