Otel ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler önlem alınmadıklarında çok ciddi sağlık sorunlarına yol açan organizmalardır. Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine duyarsızlık nedeniyle özellikle yaz aylarında bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Yaşamı tehdit eden böcek ve haşereler

Pire, bit, kene, güve, tatarcık, örümcek, karınca, karasinek, sivrisinek, kırkayak, çıyan, yaban arısı. Kulağakaçan, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, salyangoz…vb

Otel ilaçlama Fiyatları
Otel ilaçlama Fiyatları

Bu böceklere karşı kişisel olarak mücadele etmek zordur o nedenle mutlaka profesyonel ve kesin çözüm sunan bir ilaçlama şirketine danışmanız doğru olacaktır. Piyasada çok sayıda değişik markalarda satılan böcek ilaçları bulunmaktadır ancak bu ilaçlar kısmen çözüm sunan ilaçlardır.

Titiz ilaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunan garanti çözüm sunan, yasal mevzuata uyan, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış güvenilir bir şirkettir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. İlaçlar tamamen böcek ve haşerelere yönelik olarak üretilmiştir ve çevreye, insanlara karşı hiçbir zararı yoktur.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Titiz ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilir. İnsanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşerelere karşı acil önlem almalısınız aksi halde çok ciddi bir takım sağlık sorunlarıyla başbaşa kalabilirsiniz. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, gıda zehirlenmesi, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları. Mide hastalıkları, AIDS, hepatit, tifüs, dizanteri, sarı humma, dang humması, fil hastalığı, lenf hastalıkları…vb

Böcek ve haşereler otellerin en çok mutfak, banyo, lavabo, depo, bodrum ve zemin katlarında yaşarlar. Bazen mobilya içlerinde, baza içinde, pencere kenarında, pervaz kenarlarında, duvar ve parke yüzeylerinde bulunur. Sıva çatlaklarında, tezgah üzerinde, su giderlerinde, çekmecelerde, tavan köşelerinde…vb sık sık rastlamak mümkün.

Otel ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.