İnsanların yaşamlarını sürdürmekte oldukları her türlü alana uyum sağlayan ve etrafa yaymış oldukları bakterilerle insan sağlığını dolaylı olarak tehdit eden böcek, haşere ve kemirgenler, restoran gibi gıda ürünlerinin mevcut olduğu ve insan trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda da sıklıkla görülebilmektedir. Fakat restoran içerisinde meydana gelen bu problemler hem genel hijyenin korunamaması, hem insan sağlığı üzerinde oluşturacağı problemler hem de kurumun prestiji açısından büyük bir risk durumu oluşturmaktadır. Bu nedenle restoran ilaçlama işlemlerinin önemi oldukça büyüktür. Tez İlaçlama firması olarak, alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir genelinde profesyonel restoran ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilciliğimizle 7/24 kurabileceğiniz iletişim sayesinde randevu oluşturabilirsiniz.

Güvenilir Restoran İlaçlama Yöntemleri

Restoran ilaçlamalarında öncelikle problem teşkil eden canlının yapısı ve özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Yumurtlama sistemi ile üremekte olan haşre ve böcekler, belirli aralıklarla tekrarlanan ilaçlama işlemleri sayesinde kalıcı olarak ortadan kaldırılacaktır. Fare gibi arkasında yoğun bir kirli hava bırakan canlı türü için de özel olarak geliştirilmiş olan ilaç ve ilaçlama teknikleri uygulamaya alınmaktadır. Restoranlarda yaşanan haşere ve fare problemlerinde güvenilir böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanıyor olduğunuza mümkün olduğunca dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sahte ilaç ve yöntem uygulayan firmaların hizmetleri neticesinde problemler çok daha ciddi boyutlarda seyredebilir.

Tez İlaçlama firması olarak uzman ekiplerimiz ve güvenilir ilaçlarımız ile birlikte restoranlarda meydana gelen tüm böcek ve fare problemlerine etkili bir şekilde son vermekteyiz. Ekiplerimiz zararlı canlı türünün özelliklerine göre en etkili yöntemi uygulamaya almakta ve restoran genelinde kontrolü sağlamaktadır. Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonları ile gerçekleştirilen uygulamalar, sıklıkla tercih etmekte olduğumuz etkili ilaçlama yöntemleridir.

Sıvı ilaçlar, her türlü zararlı canlının imhasında tercih edilmekte olan güvenilir ilaçlardır. Buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanmakta olan kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlar, restoranlarınızı haşere problemlerinden kurtardığı gibi bu canlıların geride bırakmış oldukları kirli havayı da derinlemesine temizlemektedir. Ulaşılması en güç olan dar aralıklar, çatlaklar, oyuklar, sıvı ilaçlama yöntemleri aracılığıyla tesir altına girmekte ve tüm haşereler kısa sürede imha edilmektedir.

Jel ilaçlar, böcek türlerinin imhası için tercih edilen ve insan sağlığını da güven altına alan etkili ilaçlardır. Böceklerin geçmekte olduğu alanlara noktalama şeklinde uygulanan jel ilaçlar, kısa süre içerisinde temas eden tüm haşereleri ortadan kaldırmaktadır. Jel ilaçlar, insan sağlığını tehlike altında bırakmayan, güvenilir ve doğal ilaçlardır. Fare istasyonları da restoran ilaçlamalarında fare problemlerinin ortadan kaldırılması için tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdendir. Bu istasyonlar sayesinde geniş alanlarda meydana gelen fare istilalarına kısa sürede müdahale etmekteyiz. Fare istasyonları, insan sağlığını güven altına aldığı gibi diğer canlıların ilaçtan etkilenmesini de engellemektedir.

Restoran İlaçlama Fiyatlatrı

Restoran ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan mekanların metrekare cinsinden genişliği göz önünde bulundurularak ve tekrarlanan ilaçlama işlemleri baz alınarak firmamız tarafından belirlenmektedir. Kullanılan ilaç miktarı da yine firmamızın ilaçlama fiyatlarını belirlerken dikkat etmekte olduğu hususlardan biridir. Tez İlaçlama olarak sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik restoran ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden müşteri temsilciliğimiz ile iletişime geçebilir, 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz.