Şirketimizin İstanbul Sancaktepe şubesine bağlı Samandra böcek ilaçlama servisimiz haşere, kemirgen, zehirli örümcek, asalak ve parazit gibi zararlı canlı türlerini sağlıklı bir biçimde kontrol altına alma konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Zehirli ve zararlı böceklerin kontrol altına alınması hayli güçtür. Bireysel olarak baş edilebilmesi imkansızdır. Böceklerin konuşlandığı alanları tespit etmek ve köklü sonuçlar elde edebilmeniz için böcek ilaçlama firmamızın Samandra servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Zararlı canlı türlerinin insan sağlığını tehlikeye attığını artık biliyoruz. Haşereler çok hızlı çoğalırlar. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde bu durumla baş etmekte giderek zorlaşacaktır.

Mücadele ve Yöntemler

Zehirli böcekler ve diğer zararlı canlı türleri için uyguladığımız yöntemler etkili, evinizde ve iş yerlerinizde eşya, cam ve duvarlarda leke ve iz bırakmaz. Aynı zamanda sağlıklıdır. Hedef odaklıdır. İnsan sağlığını, evdeki küçük çocukları, evcil hayvanları, akvaryumda beslenen türlerin üzerinde de olumsuz bir etki yaratmaz.

Sıvı İlaçlama; En sık uygulanan ilaçlama yöntemi olup tesiri uzun solukludur. Tüm haşerelere uygulanabilir.

Jel İlaçlama; Hamamböceği türlerine uygulanan keskin garantili bir yöntemdir. Alman hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Apartman böceği, Kalorifer böceği, kakalak diye adlandırılan tüm türlerine uygulanmaktadır.

Kokulu ve Kokusuz İlaçlama; İsteğe bağlı kapalı ve açık mekanlarda yüksek tesiri olan yaygın yöntemler arasındadır.

Fare İstasyonları; Kemirgen türlerine karşı özenle hazırlanan bir uygulamadır. Farelerin sevdiği aroma besinlerle bezenen ilaç, 2 saat gibi kısa bir sürede fareleri etkisiz hale getirmektedir.

Sizde çevrenizde size rahatsızlık veren zararlı canlı türlerinden kurtulmak için 7/24 hizmet veren böcek ilaçlama servisimizi vakit kaybetmeden arayın. Çağrı merkezimizden dilediğiniz gün ve saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığının yönetmelikleri doğrultusunda ruhsata ve gerekli tüm izinlere sahiptir. TSE tarafından kalite standartlarına uygun olduğu tescillenmiştir. Size Garantili ve Ekonomik Fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Size kalan tek şey, haşeresiz, sağlıklı bir hayat sürmek. Bizi hemen arayın gelelim.