Kurumsal firmamızın İstanbul Sancaktepe şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Eyüpsultan böcek ilaçlama servisimiz, zararlı ve zehirli haşere türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda titizlikle günün her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Haşere ve haşere türlerinin ev ve iş yerlerimizde varlıkları çeşitli sağlık sorunlarına neden olurken, maddi kayıplara da sebep olmaktadır. Mikrop ve bakteri taşıyan haşere türleri yaşam alanlarımızda her daim sağlık tehdidi oluşturur. Salgın hastalıklar ve alerjik reaksiyonlara sebep olurlar. Zararlı canlı türlerinden kolayca kurtulmanın en kolay yolu böcek ilaçlaması yapmaktır. Tabi böcek ilaçlaması için profesyonel firmadan destek alınması gerektiğini unutmamamız gerekir. Eyüpsultan böcek ilaçlama servisimiz tüm semt ve mahallelerde ilaçlama uygulaması hizmeti vermektedir.

Zararlı Canlı Türlerinden Kurtulma Yolları

Zararlı canlı türleri, besin ve su kaynağı bulabilmek için insanların yaşam sahalarına hücum ederler. Yaz aylarının gelmesiyle dışarı çıkamaya başlan pek çok zararlı canlı türü üreme evrelerini gerçekleştirmek için çabalarlar. Bu canlı türleri içinde karıncalarda yaşam alanlarımızı adeta kabusa çevirmek için programlanmışlardır. Karıncaların insana verdiği zararlar ve hasarlar oldukça büyüktür. Koloni halinde yaşayan karıncalar, girdikleri alanlarda tahribata neden olurlar.

Karınca Mücadele ve Yöntemleri

Karıncalar, doğal kimyası gereği diğer haşere canlı türlerinden akıllı olma özellikleriyle ayrılırlar. Ev ve işyerlerinde karıncalara karşı uygulanabilecek en etkili yöntem Sıvı İlaçlama yapmaktır. Karıncalar sadece mutfak ve tezgah altlarında ya da bahçelerde etkin rol oynamazlar. Tarım alanlarında da ciddi tahribatlara neden olurlar. Karıncalarla ilgili bilinmesi gereken bir diğer özellik ise elektronik alanlara zarar vermeleridir. Yapılan araştırmalarda ülkemizde teknolojik ürünlerin yüzde 30’unu kapsayan arızalanma nedenlerini altında karınca istilası yatmaktadır. Karıncaların zehirli türlerine karşın mutlak suretle ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Eyüpsultan böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız TSE standartlarına uygundur. Günün her saatinde çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ve ekonomik fiyatlar için hemen bizi arayın.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Sancaktepe Böcek İlaçlama
Sarıgazi Böcek İlaçlama
Osmangazi Böcek İlaçlama
Yenidoğan Böcek İlaçlama
Eyüpsultan Böcek İlaçlama