Kurumsal firmamız, Sarıgazi Böcek İlaçlama şubesi böcek ilaçlama hususunda semt genelinde ve tüm mahallelere hizmet vermektedir. 15 yılı aşkın bir süredir, haşere kontrolü konusunda ihtiyaçlarınıza uygun, etkili bir planlama ve yöntemle hizmet veren şirketimiz, ev ve iş yerlerinizi zararlı canlı türlerinden arındırma konusunda sektöründe tek lider firmadır.

Mücadele ve Yöntemler

TSE yetki belgelerine sahip, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı lisanslı ürünlerimizle, son teknolojiyi kullanarak çevrenizde tehdit oluşturabilecek tüm haşereleri güvenle kontrol altına alıyoruz. Firmamız böcek ilaçlama yöntemleriyle sizlere benzersiz bir yaşam tarzı özelliğini sunarak sağlıklı ve güvenli bir ortamda yaşamanıza olanak tanımaktadır.  

Haşerelerle mücadele ile ilgili en etlin yöntemlerimiz şunlardır;

Sıvı ilaçlama, Kokulu ve Kokusuz ilaçlama, Jel ilaçlama, Fare düzenekleri ve Fare istasyonları.

Hizmet Alanlarımız

Çevremizde sağlığımıza ve eşyalarımıza zarar veren, çoğu zaman görünmeyen işgalciler sıcak havanın etkisiyle, halı, sayaç, dolap, yatak, giyim, mobilya, kitap rafları, boru ve tesisatlar, pis su giderleri gibi pek çok alanda konuşlanarak üreme evrelerini gerçekleştirirler. Yeterli önlem ve tedbirler alınmadığı müddetçe haşerelerden kurtulmak imkansızdır. Haşerelerle baş etmenin en etkin ve en kesin yolu böcek ilaçlama firmamızdan profesyonel destek almanızdır. Böcek ilaçla çok hassasiyet gerektiren bir durumdur.  Alerji veya astım olan kişiler için, daha çok sağlık tehdidi oluşturan haşereler çeşitli salgın hastalıkları da beraberinde getirirler.

Başta, ev ve iş yerleri olmak üzere, hastaneler, okullar, yurtlar, fabrikalar, binalar, depolar, restoranlar, lokantalar, tarla ve boş araziler, park ve bahçe alanları, otoparkalar, sinema salonları, alışveriş merkezleri, gemi, uçaklar ve daha pek çok alanda böcek ilaçlama uygulamaları yapmaktayız.

Firmamızın uyguladığı teknik ve yöntemler haşereler üzerinde dinamik ve gelişen bir uygulamadır. Belirli yönetim stratejileri ancak profesyonel destek alarak sağlayabilirsiniz. 

Haşereleri, etkin bir şekilde azaltmak, insanları, bitkileri ve diğer organizmalara zarar vermeden, yaşam alanlarınızı istila eden zararlı canlı türleri için hemen 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden randevu kaydı oluşturun. İstediğiniz saat için böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama sektöründe öncü firmamızın Sarıgazi servisi ekonominizi de düşünerek size en düşük fiyatı sunmaktadır. Bizi hemen arayın. Sizde haşerelerden anında kurtulun.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Sancaktepe Böcek İlaçlama
Sarıgazi Böcek İlaçlama
Osmangazi Böcek İlaçlama
Yenidoğan Böcek İlaçlama
Eyüpsultan Böcek İlaçlama