Yenidoğan Böcek İlaçlama

Kurumsal Firmamızın İstanbul Sancaktepe şubesi tarafından yürütülen Yenidoğan Böcek İlaçlama servisimiz, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrole alınması hususunda semt ve tüm mahallelerde hizmet vermektedir.

İnsan sağlı üzerinde önemli riskler barındıran zararlı canlı türlerine karşı erken önlem alınmadığı takdirde doğuracağı sonuçların ölümler olduğunu biliyor muydunuz? Birçoğumuz ev ve işyerlerimizde yaşamlarını sürdüren zararlı canlı türlerinin sağlığımıza verdiği zararın bilincinde değilizdir. Haşereler salgın hastalık bulaştırma konusunda uzmandırlar. Çünkü dolaştıkları her alanda mikrop ve bakteri taşırlar. Bu durmada ihtiyacınız olan tek şey firmamızı arayarak böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Haşere ilaçlama uygulamalarının önemle ve titizlikle yapılması gerekmektedir. 

Mücadele ve Yöntemler

Yenidoğan böcek ilaçlama servisimiz, kaliteli ve garantili uygulama ve yöntemleri ile size rahatsızlık veren tüm haşerelerden anında kurtarmaktadır.

Başlıca uygulama ve yöntemlerimiz şunlardır;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Kokulu İlaçlama
  3. Kokusuz İlaçlama
  4. Fare İstasyonları
  5. Jel İlaçlama

Firmamız çok geniş alanlarda hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımız oldukça geniş bir yelpazededir. Başta İstanbul ilçe ve semtleri olmak üzere tüm mahallelere de hizmet götürmekteyiz.

7/24 Hizmet Alanı Bizi Hemen Arayın

Yenidoğan Böcek İlaçlama servisimiz günün her saatinde hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezlerimizi arayarak müşteri temsilcimizden dilediğiniz saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsata ve ilaçların kullanımına ilişkin izin belgelerine sahiptir. Ayrıca TSE standartlarına uygun olan firmamız Kaliteli, Garantili ve Ekonomik Fiyatlarla size hizmet sunmaktadır. Bizi hemen arayın gelelim. Haşere sorunlarınızdan anında kurtulun. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Sancaktepe Böcek İlaçlama
Sarıgazi Böcek İlaçlama
Osmangazi Böcek İlaçlama
Yenidoğan Böcek İlaçlama
Eyüpsultan Böcek İlaçlama