Şantiye ilaçlama, inşaat alanları, yol bakım onarım çalışmaları, toplu konut ve kentsel dönüşüm alanlarında kurulan şantiye alanlarına yapılan genel işlemlerdir. Tez İlaçlama olarak, bu alanlarda meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemlerinin önlenebilmesi adına profesyonel şantiye ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız, tecrübeli ilaçlama kadrosu ve etkili yöntemleri ile yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Şantiye İlaçlamanın Önemi

İnşaat sahaları genellikle çeşitli kimyasallar ve kum, çimento, tahta, kereste ve buna benzer pek çok yapı malzemelerinden oluşmaktadır. İnşaat alanların kurulu olduğu şantiyelerde, Şantiye ilaçlaması çalışan personelin sağlığı ve kullanılan malzemelerin akıbeti açısından oldukça önemlidir. Özellikle yemekhanelerde besin kırıntıları olması, işçilerin uyudukları alanlar, tuvalet ve banyolar oldukça fazla haşere ve kemirgen türü çekmektedir. Bu gibi durumların ve oluşabilecek problemlerin önüne geçmek adına profesyonel şantiye ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç vardır.

Şantiye ilaçlama işlemleri, kişsel müdahalelerle gerçekleştirilemeyecek, büyük bir özveriyle uygulanması gereken işlemlerdir. Bu nedenle profesyonel ilaçlama firmalarının desteği bu anlamda önemlidir. Şirketimiz, gelen talepler doğrultusunda uzman kadrosu ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile birlikte şantiyelerde meydana gelen tüm haşere ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermektedir. Tez ilaçlama şirketimizi arayarak Şantiye ilaçlama işlemlerinizi ekonomik fiyatlara yapabilirsiniz.

Şantiye İlaçlama Fiyatları

Şantiye ilaçlama fiyatları ilaçlama şirketimiz tarafından ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. Şantiye ilaçlama fiyatları hakkında Tez ilaçlama firmamızı arayarak bilgi alabileceğiniz gibi, fiyatların nasıl hesaplandığını öğrenmek için aşağıda açıklayacağımız formülle de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şantiye ilaçlama fiyatları;

  • Şantiye alanında ilaçlama yapılacak bölgenin metrekaresi yer büyüklüğü ne kadardır?
  • Kaç çeşit haşere ve kemirgen türü bulunmaktadır?
  • Bu alanlarda hangi ilaçlama cihazları kullanılacaktır?
  • İlaçlama yapılacak olan alanlarda toplam ne kadar ilaç tüketimi yapılacaktır?

Şantiye İlaçlama Şirketleri

Şantiye ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın bir süredir ilaçlama hizmeti sunan Tez ilaçlama şirketimizle iletişim kurarak ilaçlama uygulamalarımızdan hemen faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamız, uzun yıllardan beri deneyimli ve profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

  • İlaçlama şirketimiz doğaya saygılı ve evcil hayvanlara zarar vermez. Bunun yanında hedef odaklıdır. Sadece zararlı canlı türlerini yok etmektedir.
  • Leke ve iz bırakmadan güvenli ve garantili ilaçlama yapan alanında tek firma özelliğimizi yıllardır titizlikle sağlıyoruz.
  • Tez ilaçlama şirketimiz, Şantiye ilaçlama şirketleri arasında marka firma olma özelliği ile her daim yanınızdadır.