Ağva Böcek İlaçlama

Kurumsal Firmamız, Ağca böcek ilaçlama şubesiyle zararlı canlı türlerini yok etme konusunda hizmet vermektedir.  İstanbul Şile ve tüm semt, mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız baş edemediğiniz böcekleri tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Yerleşim bölgeleri arasında sahile yakın olan noktalarda kayalık ve ormanlık alanlarda yeterli besin kaynağı bulamayan birçok zararlı canlı türünün ev ve iş yerlerine girdikleri gözlemlenmiştir.  İlk başlarda farkına varamadığımız bu türlere karşı gerekli önlem alınmadı takdirde çok ciddi tahribatlar ve çeşitli sağlık sorunları yaşayabiliriz. Haşere ve farelerden kurtulmanın olmazsa olmaz kuralı ilaçlama yapmaktır. Piyasada ya da web üzerinde satılan, tesiri olmayan, zehirli kimyasal madde barındıran ilaçların evde uygun olamayan koşullarda hazırlanıp amatör bir şekilde uygulanması ajerjik reaksiyonlar ve beraberinde zehirlenmelere sebep olabilir. Haşere ilaçlaması profesyonellik ve deneyim gerektirir. Firmamız ilaçlama uygulamalarında tertipli ve düzenlidir.  İnsan ve çevre dostudur. Eğitimli ve deneyimli personellerimiz için tasarlanan, özel kıyafetler, eldivenler modern araç gereçler sayesinde ilaçlama uygulamaları kusursuz ve çözüm odaklı olarak yapılmaktadır. İlkel şartlarda yapılan bir ilaçlama haşerelerin çoğalmasına neden olur. Bu durum hem emeğinize, hem çabanıza hem de boşa giden paranıza neden olur. Firmamızın hizmet verdiği alanların yelpazesi oldukça geniştir. Her noktadan ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Canlı Türler

Hamamböceği, çıyan, mayt, danaburnu, pamuk faresi, Amerikan hamamböceği, güve, tespih böceği, uyuz böceği, halı böceği, pire, bit,  tahtakurdu, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, sıçan Yılan, Akrep, kertenkele, salyangoz, kene, çekirge, yaban arısı, eşek arısı, sinek, sivrisinek, örümcek, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, kulağakaçan, karınca, tatarcık, mite, ve kırkayak.

Firmamızın Ağva şubesinden haşere ilaçlama hususunda mutlaka destek alın. Sağlık bakanlığın onaylı firmamız, ruhsat ve TSE yetki belgelerine sahiptir. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz, ziraat mühendislerimiz, operasyon sorumlularımız ve sahada çalışan uzman ve eğitimli personellerimizle sizleri haşerelerden en kurtarıyoruz. Firmamız böcek ilaçlama uygulamalarını yaparken garantili ve en ekonomik fiyatları sizlere sunmaktan kaçınmaz.