Şile İlaçlama

Şile böcek ilaçlama uygulamalarının özellikle yaz aylarında, haşere, fare ve kemirgen artışı doğrultusunda sıklıkla yapıldığı bir ilçedir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ve Karadeniz sahiline yakın konumu nedeniyle yılan, akrep, kırkayak, çiyan gibi zehirlilerin de çok sık görüldüğü bu ilçede haşere ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken dikkatli olunması şarttır.

Şile böcek ilaçlama firmalarından ilaçlama hizmeti alırken, firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olmasına ve profesyonel ilaçlama kıstaslarını yerine getirmesine dikkat edilmesi gereklidir. Aksi durumda, sindirim yolu sorunları, solunum hastalıkları ve zehirlenme gibi durumlar ile karşılaşılabilir.

Profosyonel Hizmet

Haşereler ile mücadele için bireysel mücadele yeterli olmayacağı ve sorunlara yol açabileceği gibi çevre de bu gibi durumlardan olumsuz etkilenecektir. Bu nedenle profesyonel şekilde ilaçlama yapan şirketler aracılığı ile hizmet almak önem taşıyacağı gibi, amatör yöntemler ya da uygulamalar çok ciddi zararlara neden olacaktır. Dolayısıyla haşere ilaçlama uygulamaları için profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak ve Sağlık Bakanlığı kıstaslarını yerine getirebilecek kuruluşlar tercih edilmelidir.

Şile’de En Çok İlaçlama Yapılan Haşere Türleri;

  • Tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, pamuk faresi, ev faresi tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

Akçakese, Alacalı, Kabakoz, Kervansaray, Kızılcaköy, Yazımanayır, Kömürlük, Sofular, Çayırbaşı, Darlık gibi semtler başta olmak üzere Şile’de tüm semt ve mahallelerde garantili ve etkili bir şekilde haşere ilaçlama hizmeti veren Tez ilaçlama, Sağlık Bakanlığından onaylı biçimde uygulama yapmaktadır. Profesyonel elemanları, Sağlık Bakanlığı’ndan tasdiklenmiş haşere ilaçları ve modern ilaçlama yöntemleri ile uygulama yapan Tez ilaçlama, Şile böcek ilaçlama şirketleri arasında lider olmasının yanı sıra, müşteri memnuniyeti en fazla olan servistir.

Şile’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
İstanbul Böcek İlaçlama
Ağva Böcek İlaçlama