Çanta Böcek İlaçlama

Silivri şubemizin çatısı altında faaliyet gösteren Çanta böcek ilaçlama servisimiz, Çanta ve tüm mahallelerinde haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Sizlere huzursuzluk veren tüm zararlı türlere karşın günün her saatinde Çanta servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Haşereler Evlerimize Nasıl Sızar?

Tüm canlılar ekolojik bir denge içinde yaşarlar.  Her biri kendi doğasında yaşamak için mücadele eder. Ancak zamanla doğal alanların yok olması, tüm canlı türlerinde olduğu gibi haşere türlerinin de sığınacağı bir alan arayışı başlatmıştır. Haşerelerin evlerimize kadar sızma nedenleri sadece bununla da sınırlı değildir. Evde beslediğimiz evcil hayvanlardan da rahatlıkla evlere sızabilmektedirler. Diğer bir yöntem ise tabi ki istenmeyen koşulların oluşması. Oturduğumuz evlerin yapısı ve kimyası da önemli bir etken. Nemli rutubetli bir yapıda mutlaka bakterilerin türeyeceği unutulmaması gereken bir durumdur. Ayrıca evlerimizin ya da iş yerlerimizin duvarlarında oluşan yarıklar, çatlaklar da haşere ve haşere türlerinin yuvalanması için davetiye çıkartmaktadır.

Bu noktadan sonra evlerimizin içine kadar giren haşereleri kontrol altına almak için böcek ilaçlaması yapmak gerekir. Böcek ilaçlama uygulaması uzman ekip ve ekipmanlarla yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak uygulamanın ters bir etkiye çevirmesi durumu söz konusu olabilir.

Çanta böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel olarak size her konuda destek vermeye hazırdır. İnsan sağlığını ve yaşam alanlarını ciddi anlamda etkileyen, haşereler, kemirgenler ve zehirli böcek türleri, erken önlem alınmadığı takdirde, alerjik ve salgın hastalıklara hatta ölümlere bile neden olabilmektedir. Zararlı canlı türlerinden kurtulmanın en esnek yolu ilaçlama yapmaktır.

Çanta servisimizden 7/24 Böcek ilaçlaması yaptırmak için destek alabilirsiniz. Sizlere garantili ve etkin ilaçlama sağlayan firmamız, TSE standartlarına ve Sağlık Bakanlığından gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Sizde çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Silivri Böcek İlaçlama
Selimpaşa Böcek İlaçlama
Değirmenköy Böcek İlaçlama
Çanta Böcek İlaçlama