Selimpaşa Böcek İlaçlama

Firmamız, Selimpaşa böcek ilaçlama ile İstanbul Silivri’deki Selimpaşa ve tüm mahallelerinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.  Selimpaşa ve yerleşim bölgelerinden nüfus kalabalığı seyrek olarak görülse de boş araziler ve yeşil alanlar havalarında ısınmasıyla haşerelere davetiye çıkartmaktadır.

Doğal şartlarda besin kaynağı bulamayan haşere türleri, besin bulmak ve üremek için insanların yaşadıkları alanları tercih ederler. Çoğumuz haşerelerin hangi yollardan evlerimize kadar ulaştıklarını bilmiyoruz. Bu duruma pek çok neden sayılabilir. Özellikle evcil hayvan besleyen kişilerin evlerinde pek çok türden asalak zararlı canlı türlerine rastlamak mümkündür. Kene ve köpeklerden yayılan, pire, bit kene gibi parazitlere karşı önlem alınmadığı takdirde sağlığımız açısında tehlikeli durumlar arz edebilir.

Sıcak mevsimler haşere türlerinin üreme ve çoğalma evrelerini gerçekleştirdikleri bir dönemdir. Haşerelerin yuvalanma ve bıraktıkları yumurtalar insan sağlığını çok ciddi biçimde etkilemektedir. Mikrop yuvası olarak adlandırabileceğimiz bu yuvalardan kurtulmanın en etkili yolu koşulsuz ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yaparken de ciddi ve profesyonel firmamızdan destek almanız gerekmektedir. Çünkü böcek ilaçlaması, kemirgenlerle mücadele çok ciddi bir iştir. Kapalı mekanlarda ve insanların kalabalık olduğu yerleşim merkezlerinde uzmanlarımız periyodik ilaçlama cetvelini önermektedirler. İnsanlar yılın belli dönemlerinde kendilerince geliştirdikleri teknik ve yöntemlerle haşerelerden kurtulmak istemektedirler. Ancak bu durum çoğu zaman salt veriler sunmaz. Oysa firmamız, 17 yıllık birikimi sayesinde kolayca etkin bir şekilde haşerelerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Haşerelerle Mücadele yöntemi

Haşerelerden kurtulmak için kullandığımız başlıca yöntemler şunlardır; Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, Fare istasyonları ve Fare düzenekleridir.

Hizmet verdiğimiz alanlar

Hastaneler, okullar, yurtlar, dershaneler, eve iş yerleri, fabrikalar, fırınlar, lokantalar, kafe ve barlar, çay bahçeleri, sinema salonları, oteller, otoparklar, unlu gıda mamulü imalathaneleri, havaalanları, otobüs terminalleri, uçaklar, otobüsler, gemiler, boş araziler, park ve bahçeler olarak sıralayabiliriz. Firmamız en dar alanlarda bile böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

7/24 hizmet veren Selimpaşa böcek ilaçlama servisimizden müşteri temsilcilerimizi arayarak istediğiniz saate randevu alabilirsiniz. Firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı ve TSE kalite belgelerine sahip tek lider firmadır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Silivri Böcek İlaçlama
Selimpaşa Böcek İlaçlama
Değirmenköy Böcek İlaçlama
Çanta Böcek İlaçlama