Şirketimiz insan sağlığını korumak için tüm haşere türleri ile güvenilir yollarla mücadele etmektedir. İnsan sağlığına çalışmalarında öncelik veren şirketimiz, halk sağlığını korumak için aralıksız çalışmaktadır. Sinek ile mücadele ederken, kaliteli ilaçlar ve kalıcı sonuçlar sağlayan teknikler kullanmaktayız.

Sinek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Sinek ilaçlaması, uzman personellerimiz tarafından kaliteli sıvı ilaçlarla püskürtme yolu ile yapılmaktadır. Kanatlı haşereler üzerinde kontrol sağlamak çok zordur. Ancak püskürtme yöntemi ile ilaç, bütün haşereler üzerinde etki sağlamaktadır. İlaçlarımız Bakanlık onaylı olduğundan dolayı, uygulama sırasında ve sonrasında canlılar üzerinde hiçbir yan etki oluşturmamaktadır.

Uygulamalarımız, alana göre kokulu, kokusuz ilaçlarla yapılmaktadır. Uzman personellerle gerçekleştirilen uygulamalar, her alanda başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Personellerimiz sinek ilaçlaması ile ilgili kapsamlı ve özel eğitimlerden geçtiklerinden dolayı, hiçbir işlemde başarısız olmamaktadır. Bu sayede sineklerin zararlarına karşı ve bulaştırdıkları hastalıklara karşı önlem alınmış olur.

Sinekler Nasıl Hastalık Bulaştırır?

Erkek olanları, meyvelerin özsuyu ile beslenmektedir. Yiyeceklerin ve içeceklerimizin içerisine girerek beslenmesini besinlerimizle sağlamaktadır. Besinlerimiz aracılığı ile bizlere hastalık bulaştırabilirler. Dişi olanları ise daha tehlikelidir. Kan emerek beslenirler. Kan yolu ile bulaşan birçok hastalığın bizlere bulaşmasını sağlarlar.

Aynı zamanda, dişi sineklerin ısırdıkları bölgeler kaşıntıya neden olduğu için, gündelik hayatımızı olumsuz olarak etkilerler.

Verem, tifüs, dizanteri, hepatit virüsü gibi tehlikeli hastalıkların bulaşmasını sağlayan, hayatımızı olumsuz olarak etkileyen sineklerden kurtulmak için vakit kaybetmeyin.

Sinek ilaçlama işlemini uygun fiyatlarla gerçekleştiren firmamızdan dilediğiniz her gün ve saatte hizmet alabilirsiniz.