Halaskargazi Böcek İlaçlama

Haşerelerin kapalı mekânlarda insan sağlığını tehdit ediyor olması, herkesin ciddiye alması gereken bir konudur. Özellikle kamusal alanlar söz konusu olduğunda böcek ilaçlamanın çok daha önemli olduğu görülmelidir. Okulların ilaçlanmasının öncelik verilmesi gereken bir konu olduğu fark edilmelidir. Çocukların ortalama günde 7 saatlerini geçirdikleri ve en az evleri kadar temiz olması gereken okullarda yaşanan haşere problemleri, salgın hastalıkları ciddi boyutlara ulaşmasına neden olabilir. Halaskargazi okullarında bölgesel olarak mevsim geçişlerinde mutlaka böcek ilaçlama hizmeti verilmektedir. İstanbul böcek ilaçlama firmaları tüm bölgelerde bulunan okulların titiz bir şekilde ilaçlanmasında etkin rol oynamaktadır. Çocukların sağlığını her şeyden üstün tutan velilerin, okulların düzenli olarak ilaçlandığından emin olması gerekir.

Toplum sağlığını riske atan böcekler, fırınlar için de büyük bir sorundur. Şişli bölgesinde bulunan fırınların belediye tarafından sık sık teftiş ediliyor olması, fırınların haşerelere karşı ciddi önlemler almasına neden olmaktadır. Gıda maddesi bulunan yerlerin ilaçlaması özel ilaçlarla yapılmaktadır. Şişli böcek ilaçlama ekiplerince profesyonel bir şekilde yapılan haşere ilaçlama hizmeti ile bölgede bulunan fırınların 30 Mart 2005 tarihli RG’ de yayınlanan kanuna göre düzenli bakımı yapılmalıdır. Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin deneyimi, gözetimi kontrol edilmelidir. Fırın sahiplerinin imdadına yetişen profesyonel ilaçlama ekipleri ile teknolojinin kullanıldığı pes kontrol mühendislerince denetlenen aletler yardımı ile ilaçlama hizmeti verilmektedir. Yapılan çalışmanın garantili olması, böcek ilaçlama firmalarının profesyonelliğini göstermektedir.

İnsanların sağlık kazandığı, dolayısı ile son derece hijyenik olması gereken kurumlar hastanelerdir. Hastanelerin trent analizlerinin yapılması ve düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Böcek ilaçlama ekiplerince çeşitli virüs ve mikropların böcekler aracılığı ile yayılması engellenmelidir. İnsanlara geçmesi tehlikeli olan bakterilerin en sadık taşıyıcıları olan böceklerin hastanelerde bulunmaması gerekir. Hastaneler için düzenli pest kontrol yaptırmak ve zararlı haşerelerden uzak tutmak için periyodik ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

İlaçlama hizmeti için 7-24 bizlere ulaşabilir, sağlıklı binalara uzman ekiplerimizin ilaçlama konusundaki profesyonelliği ile sahip olabilirsiniz. Böceklerden kurtulmanın en basit yolu, işi uzmanına bırakmaktır. Gerek kullandığımız ilaçlar gerekse tedbirli ve garantili yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Şişli Böcek İlaçlama
19 Mayıs Böcek İlaçlama
Ayazağa Böcek İlaçlama
Bozkurt Böcek İlaçlama
Cumhuriyet Böcek İlaçlama
Duatepe Böcek İlaçlama
Esentepe Böcek İlaçlama
Feriköy Böcek İlaçlama
Halaskargazi Böcek İlaçlama
Halideedip Böcek İlaçlama
Harbiye Böcek İlaçlama
Maslak Böcek İlaçlama
Mecidiyeköy Böcek İlaçlama
Şişli Meşrutiyet Böcek İlaçlama
Okmeydanı Böcek İlaçlama
Pangaltı Böcek İlaçlama
Teşvikiye Böcek İlaçlama