Maslak böcek ilaçlama hizmeti veren uzman ekibimize her gün gelen onlarca ilaçlama talebinin büyük kısmını hamam böceği için gelmektedir. Halk arasında birçok ismi bulunan hamam böceklerinin en çok bilinen bir diğer ismi de kalorifer böceğidir. Bu böceklerin 5cm boyuna ulaştığı ülkemizde görülmekte ancak dünya genelinde 12cm boyuna ulaşan türlerine de rastlanmaktadır. Hamam böceklerin çok iyi bir adaptasyonları vardır, insanların ölümüne neden olacak radyasyon altında dahi yaşamlarını sürdürebilirler ve hiç mutasyon geçirmemişleridir. Haşereler arasında en zor yok edilen tür olarak bilinen bu böceklerin İstanbul Şişli bölgesinde sık rastlanan böceklerden olduğu bilinmektedir.

Böcekler son derece zararlı canlılardır, salgılarında bulunan feromonlarla ve özellikle dışkılarının neden olduğu virüslerle insan yaşamında sağlığı tehdit etmektedirler. Böceklerin üremek ve yuva yamak için tercih ettiği yerlerin başında banyolar ve mutfaklar gelmektedir. Haşerelerin gündüz görülmesi ise çok zordur, gürültü ve ses onları yuvalarında kalmaya iteceği için akşamları ortaya çıkmayı severler.

Böceklerin hayatınızı kâbusa dönüştürmesine izin vermemek elinizde. Yiyeceklerinizin üstünü açık unuttuğunuzda, o yiyeceğin üzerinden bir hamam böceği geçtiğinde salgılarını o yiyeceğin üzerine bulaştıracaktır. Lağımlarda, pis yerlerde dolaşarak kaptığı virüsleri yiyeceklerinize bulaştıran bu haşerelerin, öncelikle evde bulunan küçük çocuk ve yaşlıların sonrasında ise herkesin sağlığını tehdit ettiği gerçeğini kabul etmeliyiz. Böcek ilaçlama hizmetini mutlaka profesyonellerden almamız gerekir. Eğer sağlıklı bir yaşam istiyorsak, bunun sadece yaşa alanlarımızı temizlemekle olmayacağını, böceklerin istilasından kurtulmak için uzman kişilerin ilaçlama yapması gerektiğini görmeliyiz. Böceklerin aniden ortaya çıkan, ancak önlem alındığında sürpriz yaşatmayan bir sorun olduğunu bilmenizi isteriz.

Ev ve işyerleri için ciddi risk oluşturan böceklerin Şişli için önemli bir problem olduğunun farkındayız. Bu tür böceklerin kendi çabanızla ilkle mücadelelerle yok edilmesi mümkün değildir çünkü profesyonel çözüm gerektiren bir konudur. Böceklerin ilaçlanmaları için en uygun dönem yumurta bıraktıkları dönemlerdir. İlaçlama işinin periyodik olarak yapılması, böceklerin evlerinizde yaşamınızı istila etmesini engelleyecektir. Profesyonel ilaçlama ekiplerimizde 7-24 ulaşabileceğiniz şekilde hizmetinizdeyiz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Şişli Böcek İlaçlama
19 Mayıs Böcek İlaçlama
Ayazağa Böcek İlaçlama
Bozkurt Böcek İlaçlama
Cumhuriyet Böcek İlaçlama
Duatepe Böcek İlaçlama
Esentepe Böcek İlaçlama
Feriköy Böcek İlaçlama
Halaskargazi Böcek İlaçlama
Halideedip Böcek İlaçlama
Harbiye Böcek İlaçlama
Maslak Böcek İlaçlama
Mecidiyeköy Böcek İlaçlama
Şişli Meşrutiyet Böcek İlaçlama
Okmeydanı Böcek İlaçlama
Pangaltı Böcek İlaçlama
Teşvikiye Böcek İlaçlama