Pangaltı Böcek İlaçlama

Pangaltı böcek ilaçlama firmamız, uzman kadrosu ile her türlü haşere probleminize uzman desteği vermektedir. Sıcak ve soğuk ilaçlama yöntemlerimizle tahtakurularından uçan haşerelere kadar birçok türde başarılı sonuçlar alabilmekteyiz. Şişli bölgesinde yaşanan en önemli sorun, yaklaşan yaz dönemi ile birlikte ortaya çıkan kanatlı böceklerdir. Karasinek, sivrisinek gibi böceklerin dışında hamam böceklerinin uçan türleri ile uçan karıncaların hayatınızı kâbusa çevirmesine DUR diyoruz!

Son sistem ilaçlama yöntemlerinin kullanıldığı bir firmayız. ULV soğuk sisleme ile yapılan bir ilaçlama yöntemidir. Pireler için oldukça etkili olan bu yöntem kokulu ilaçlama olarak kullanılmaktadır. Termal sisleme işleminin ardından insektisit tekniği kullanılır. Buharlaşmasını engellemek amacı ile kullanılan yöntemle birlikte bu ilaçlama, iç mekânlarınızın pirelerden tamamı ile arınmasını sağlar. Aynı zamanda tüm sinek türlerine karşı da başarılıdır.

Kışın ardından çatı katınızda veya arka bahçenizde yaptığınız temizlik sırasında burada arıların kovan yaptığını görebilirsiniz, eşek arılarının kışın buldukları her ücra yere küçük koloniler kurma alışkanlığı vardır. ULV soğuk veya sıcak yöntem ilaçlaması ile eşek arılarından da kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İstanbul’da doğa kalmadığı için insanların yaşam alanlarına saldıran her türlü haşereden uzman ekibimizin desteği ile profesyonel bir şekilde kurtulmanız mümkündür.

Yine kokulu ilaçların tercih edildiği ancak sıcak sisleme yöntemi olarak tanımlanan termal fog uygulaması da pirelerin, tahtakurularının, kalorifer böceklerinin ve türlü uçan haşerelerin yaşam alanlarınızdan arınmasını sağlamaktayız. Burada önemli olan böceklerin yuva yaptığı küçük duvar çatlaklarında dahi etkin sonuç almaktır. Bu nedenle termal fog önerdiğimiz bir ilaçlama şeklidir.

Böcek ilaçlama işlemlerinizde yeni sistemleri kullanan firmaları tercih etmenizin önemi büyüktür. Kullandığımız yöntemlerle dünya da yeni geliştirilen sistemleri takip ettiğimizi belirtmeliyiz. Şişli böcek ilaçlama firması olarak kullandığımız ilaçların sağlık bakanlığından onaylı, Ziraat mühendislerinin kontrollerinden geçen etkin sonuç sağlayan ilaçlar olduğunu bilmenizi isteriz. Sağlıklı bir yaşam alanı için öncelikle bölgenin zararlılardan arındırılması gerekir, bu konuda bölgenin en iyi ve profesyonel hizmetini sunuyoruz. Bizlere her gün 7-24 ulaşabilir, haşere problemleriniz için destek talep edebilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Şişli Böcek İlaçlama
19 Mayıs Böcek İlaçlama
Ayazağa Böcek İlaçlama
Bozkurt Böcek İlaçlama
Cumhuriyet Böcek İlaçlama
Duatepe Böcek İlaçlama
Esentepe Böcek İlaçlama
Feriköy Böcek İlaçlama
Halaskargazi Böcek İlaçlama
Halideedip Böcek İlaçlama
Harbiye Böcek İlaçlama
Maslak Böcek İlaçlama
Mecidiyeköy Böcek İlaçlama
Şişli Meşrutiyet Böcek İlaçlama
Okmeydanı Böcek İlaçlama
Pangaltı Böcek İlaçlama
Teşvikiye Böcek İlaçlama