Şirketimiz, sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile sağlamaktadır.

Sivrisinek ilaçlaması, en kaliteli sıvı ilaçlarla yapılmaktadır. Uçan haşerelerle mücadele etmek zordur. Sivrisinek ile mücadele ederken, ilaçları püskürtme yöntemi ile uygulamakta, bu şekilde kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Sektördeki en yeni gelişmeleri uygulayan firmamız, en kaliteli ve en yeni cihazlarla uygulama yapmaktadır. ULV adı verilen cihazlarla gerçekleştirdiğimiz uygulamalarla, açık ve kapalı her alana kalıcı çözümler getiriyoruz.

Sivrisinekler Nasıl Zarar Verir?

Sivrisineklerin zararı, iki cinsi ile de insanlara dokunmaktadır. Erkekleri, meyve öz suyu ile beslenmesini sağladığı için bitkilere zara vermektedir. Aynı zamanda, insanların içeceklerinin içerisine dalarak, yiyeceklerine musallat olarak zararlı bakterilerin insan vücuduna girmesini sağlarlar.

Dişileri ise canlıların kanını emmektedir. Bir önceki kan emdiği canlıda herhangi bir bulaşıcı hastalık varsa, başka bir canlıya da bunu rahatlıkla bulaştırabilir. Verem, tifüs, hepatit virüsü, dizanteri bu haşerelerin kan yolu ile canlılar arası bulaştırdığı hastalıklardır.

Sivrisinek ısırığı, deri üzerinde kaşıntılara ve kızarıklığa neden olmaktadır. Gece uykusunda, insanları rahatsız eden kaşıntı, insanları günlük işlerini yapamayacak hale getirmektedir. Bu durumda iş ve okul yaşantısında başarısız olunmasını sağlamaktadır.