Mehmetakif Böcek İlaçlama

Firmamızın Mehmetakif böcek ilaçlama şubesi,  İstanbul Sultanbeyli’nde haşere ve kemirgenlere karşı böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.  Yaz aylarında haşere popülasyonunda olan artış ev ve iş yerlerine de çıplak gözle görülmeye başlamaktadır.  Bu zararlı canlı türlerini gördüğünüz andan itibaren önlem almak için mutlaka ilaçlama yapılması gerekmektedir.

İnsanların yaşam alanlarında insan sağlığını tehdit eden pek çok zararlı canlı türü insan hayatına dahil olma yolunda başarılı olmuştur. Bu denli zararlı canlılarla başa çıkmanın en etkin yolu profesyonel bir İlaçlama firmasından destek almaktır.  Haşerelerin verdiği zararların farkında olan uzman kadromuz, bu konuda nasıl bir ilaçlama yapılacağını çok iyi tespit edebilmektedirler.  Haşereler her ne kadar tek çatı altında sınıflandırılmış olsalar bile, tür ve cinslerine göre farklı bir ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır.

Mücadele ve Yöntemler

Doğada ve yerleşim alanlarımızda pek çok türden canlı yaşamaktadır. Evimizde ve iş yerlerimizde istemediğimiz zararlı canlılarla çoğu zaman tek başına mücadele etmek hem yorucu hem de kalıcı veriler elde etmemizi sağlamaz. Bu yüzden böcek ilaçlamasının uzman kişiler tarafından uygulanması hem kalıcı sonuçlar elde etmemize olanak tanırken, hem de yorulmadan kolayca, hiçbir eşyamıza zarar vermeden kurtulmamız daha mümkündür. Haşerelerle mücadele yöntemleri arasında aşağıdaki başlıkları sıralamamız mümkündür.

Sıvı ilaçlama: Daha çok püskürtme yöntemiyle kalıcı sonuçlar elde edilen bir uygulama yöntemidir. Sıvı ilaçlaması hiçbir alana zarar vermez.

Kokulu ilaçlama: haşerenin türüne göre ve yayıldığı alan baz alınarak uygulanan bir diğer ilaçlama yöntemidir.

Kokusuz İlaçlama: Kokusuz ilaçlama, kapalı mekanlarda tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Şunu belirtmekte fayda vardır. İlaçlama uygulamasının yöntemi ve tekniği ne olursa olsun, garantili sonuçlar sağlamaktayız.

Jel ilaçlama: Jel ilaçlama yöntemi genellikle haşerelerin olduğu dar alanlar için yapılan etkin bir uygulamadır. Kesin sonuçlar doğurur.

Fare İstasyonları: Kemirgen türler için mücadele yönteminde en etkin yol olan fare istasyonları, Fare ve diğer kemirgen türdeşlerine karşı galibiyet sağlayarak kesin sonuçlar üretir.

7/24 hizmet veren Mehmetakif böcek ilaçlama servisimizden günün her saati için randevu alabilirsiniz. TSE belgeli ve Sağlık bakanlığı onaylı firmamız her zaman en kaliteli ve en ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Mehmetakif Böcek İlaçlama
Necipfazıl Böcek İlaçlama
Turgutreis Böcek İlaçlama
sultanbeyli Böcek İlaçlama