Necipfazıl Böcek İlaçlama

Kusursuz ve sonuç odaklı yöntem ve uygulamalarıyla marka haline gelen kurumsal firmamızın İstanbul Sultanbeyli şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Necipfazıl böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgen, zehirli örümcek ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Ev ve iş yerlerimizde sıklıkla karşılaştığımız, zararlı canlı türleri masum değillerdir. Özellikle yaz aylarının başlarında ortaya çıkan pireler, kan emerek vücudumuza virüs aşılar.  Pirelerden kurtulmanın en kesin yolu İlaçlama yaptırmaktır. Bu konuda Necipfazıl böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel destek vermektedir. Haşere ve kemirgen türlerinin bağışıklık ve solunum sistemimiz üzerindeki güçlü etkisi önel alınmadığı zaman çeşitli salgın hatta ölümcül hastalıklara sebep olabilir.

Haşerelerin Bulaştırdıkları Hastalıklar

Haşere türlerinin bulaştırdıkları hastalıklar haşere türlerine göre değişiklik göstermektedir. Ama her birinin sebep olduğu hastalıklar oldukça tehlikeli hastalıklardır. Son yıllarda baş gösteren Kenelerle ilgili hasatlıklar ölümcül sonuçlar doğurmaktadır.

a)Kenelerin bulaştırdığı hastalıklar; Kırım Kongo kanamalı ateşi, Lyme.

b)Pirelerden bulaşan hastalıklar; Dizanteri, humma, veba, tifüs, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları

c)Hamamböceklerinden bulaşan hastalıklar; Mantar, Gıda zehirlenmesi, mantar, verem, astım,

d)Farelerin bulaştırdığı hastalıklar; Veba, tifüs, grip, bağırsak iltihabı

Sağlıklı bir yaşamın penceresinden içeri girmek istiyorsanız, yaşam alanlarınızı daralta ve hastalık yayan zararlı canlı türlerine karşı mutlaka ilaçlama hizmeti alın. Garantili İlaçlama ve Ucuz Fiyat fırsatları için hemen bizi arayın. 7/24 hizmet sunan çağrı merkezimizden randevu almanız yeterlidir. İstediğiniz zaman diliminde saha personellerimiz adresinizde olacaktırlar. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız izin ruhsatlarına sahiptir. TSE kalite ve tescil belgelerinin yanı sıra Dünya Sağlık Örgütü tarafından da desteklenmektedir. İnsana ve doğaya saygılı olan ürünlerimiz, çevre dostudur.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Mehmetakif Böcek İlaçlama
Necipfazıl Böcek İlaçlama
Turgutreis Böcek İlaçlama
sultanbeyli Böcek İlaçlama