Turgutreis Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Sultanbeyli şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Turgutreis böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgen ve diğer zehirli örümcek türlerini güvenle kontrol altına alınması konusunda kesintisiz 7/24 hizmet sunmaktadır.

Ölümcül hastalıklar, alerjik reaksiyonlar ve çeşitli salgın hastalıklara neden olan haşereler, yaşam alanlarımızı istila ve tahrip etmeye devam ederken, bizler nasıl önlemler alıyoruz? Elbette hayatımızı tehdit eden haşerelere karşı mutlaka önlem alınması gerekmektedir. Bu önlem ve tedbirlerinde profesyonel kişi ve firma tarafından uygulanması gerekmektedir. Turgutreis böcek ilaçlama servisimiz size her aşamada destek vermektedir.

Şantiye İlaçlama

Hizmet alanlarımız içinde yaz aylarının gelmesiyle çeşitli bölgelerde kurulan şantiyelerde Haşere ve kemirgen türlerinden nasibini alan büyük yerleşim bölgelerinden birisidir. Şantiye alanlarında sıklıkla rastlanan türler; pire, kene, yılan, akrep, fare, lağım faresi, sıçan, sinek, sivrisinek türleridir. Şantiye alanlarında kurulan yatakhaneler, mutfak ve ofis odaları doğrudan haşerelerin odaklandığı bölgelerdir.

Şantiye alanlarında genellikle yatakhane bölgelerinde sıkça, pire ve bir türlerine rastlanırken, mutfak, yemekhane gibi yerlerde, hamamböceği ve fare türlerine rastlamak mümkündür. Şantiye alanlarında kullanılan kereste ve tahtalar beraberinde pek çok zararlı canlı türünü de getirmektedir. Şantiye alanlarından haşere türlerinden kurtulmanın en kesin yolu ilaçlama hizmeti almaktır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

7/24 kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için, istediğiniz saatler arasında randevu alabilirsiniz. Sizlere her daim Ekonomik Fiyat ve Garantili İlaçlama sunan firmamız, TSE belgeleri ve Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsat izinleri ile güvenilir, kaliteli ve nitelikli firma olma özelliği ile sektöründe tek lider kuruluştur.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Mehmetakif Böcek İlaçlama
Necipfazıl Böcek İlaçlama
Turgutreis Böcek İlaçlama
sultanbeyli Böcek İlaçlama