Kurumsal firmamız, Cebeci böcek ilaçlama şubesi ile haşereleri kontrol altına almak ve kalıcı çözümler sunmak için İstanbul Sultangazi Cebeci semtinde tüm mahallelere hizmet vermektedir. Firmamız haşereler konusunda daima yüksek beklenti ve güçlü adımlarla 15 yıldır profesyonel olarak her noktaya etkin böcek ilaçlaması yapmaktadır. 

Yaz aylarının gelmesiyle beraber yeşil alanlar, park ve bahçelerin çehresi de değişmiş oldu. Doğal ortamlarında yer bulamayan, yeterli besin kaynağı ve üreme evrelerini gerçekleştiremeyen pek çok türde zararlı canlı, gözlerini kapalı mekanlara yani insanların yaşam alanlarına çevirir. Tam bir baş belası olan ve çoğu zaman tahammül dahi edemediğimiz bu davetsiz misafirler zincirinin halkalarını koparmak tabi ki profesyonellik gerektiren bir durumdur. Böyle bir sorunla baş başa kaldığınızda, yüzünüzü avucunuz içine alıp karalar bağlamanıza gerek yok. Çünkü firmamızın Cebeci servisi, size rahatsızlık veren her türlü zararlı canlıları anında kontrol altına alarak sağlıklı ve güvenli bir ortamda hayat sürmenizi sağlar. 

“Haşerelerden kurtulmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yapmaktır.”

Kurumsal şirketimiz, Ziraat mühendisleri, Müşteri temsilcileri, 7/24 hizmet veren deneyimi çağrı merkezi, operasyon sorumluları, uzmanlar, saha personelleri ile yıllardır haşerelerin bulunduğu en dar alanlarda bile yüksek kalitede başarı sağlamıştır. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, TSE kalitesi ve belgelerini barındırmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü’nün de desteklediği, modern, çağdaş ve çevre dostu ürünlerimizle doğaya harikalar katmaya devam ediyoruz.

Çevrenizde sizi rahatsız eden haşereler için müşteri temsilcimizden mutlaka randevu talebinde bulununuz. Günün her saatinde arayabileceğiniz çağrı merkezimizden istediğiniz saat için böcek ilaçlaması talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli ve garantili hizmet anlayışını benimserken bütçenizi de düşünüyor. En düşük fiyat garantisi ve garantili hizmet. Bizi hemen arayabilirsiniz.

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle mücadelenin uzmanlık gerektirdiğini ve asla evde ilkel yöntemlerle yapılmaması gerektiğinin altını çiziyoruz. Çünkü böcek ilaçlaması mutlaka uzman ellerde ve eğitimli personellerle yapılması gerekmektedir. Aksi halde doğuracağı sonuçların telafisi mümkün olmayabilir. 

Başlıca haşerelerle mücadele esnasında kullanılan yöntemler: Sıvı ilaçlama, Jel ilaçlama, Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, Fare istasyonları ve Fare düzenekleridir.

Çevrenizde ki diğer zararlı türleri için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Sultangazi Böcek İlaçlama
Cebeci Böcek İlaçlama
Zübeydehanım Böcek İlaçlama
Sultançiftliği Böcek İlaçlama