Sultançiftliği Böcek İlaçlama

Sultangazi Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Sultançiftliği Böcek İlaçlama servisimiz günün 24 saatinde ulaşabileceğiniz kaliteli hizmet anlayışı ile size ve çevrenize zarar veren haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Sultançiftliği haşere ilaçlama servisimiz, böceklerin yoğun olduğu alanlarda ilaçlama hizmeti vererek haşerelerin sonunu hazırlamaktadır.  Haşerelerin eşyalarımıza verdiği zararların haddi hesabı yoktur. Bizi hem sağlığımızdan, hem de maddi olarak paramızdan eden haşerelere karşı kesinlikle ilaçlama yapmamız gerekmektedir. İlaçlama hizmeti uzman ilaçlama firmaları tarafından alan ve haşere türünün belirlenmesiyle modern uygulama ve yöntemlerle yapılmalıdır.

Mücadele ve Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Serbest piyasada satılan yasadışı, lisanssız, korsan bandrolsüz ilaçlara kesinlikle itibar etmeyiniz. İlaçlama yapılması gereken alanlarda sık rastladığımız durumlardan biride, ucuz ve zehirli ilaçların evde ilkel yöntemlerle kullanılması olaydadır. Pek çok insan daha ucuz ilaçları satın alarak hem sağlığını hem de emek ve çabanızı boşa atmayın.

Haşereler Hangi Mevsimde Daha Çok Görülür?

Haşereler, daha çok yaz ayları ve havaların ısınmasıyla sahnede yerlerini alırlar. Yaz aylarında özellikle üreme evrelerini gerçekleştirmek isteyen haşereler ve böcekler kapalı mekanlarda yumurtalarını bırakırlar. Bu şekilde daha hızlı üremeye ve çoğalmaya başlarlar.

Haşere/Böcek, kemirgen, sürüngen, asalak, parazit ve zehirli örümcekler için ilaçlama şarttır.

7/24 hizmet sunan Sultançiftliği Böcek ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz saatleri için randevu talebinde bulunabilirsiniz.  Garantili ilaçlama en düşük ucuz fiyatlarla ilaçlama yaptırabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız, TSE kalite belgelerine sahiptir. Haşerelerden kurtulmanızın tek adresi.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Sultangazi Böcek İlaçlama
Cebeci Böcek İlaçlama
Zübeydehanım Böcek İlaçlama
Sultançiftliği Böcek İlaçlama