Kurumsal Firmamızın İstanbul Sultangazi bünyesinde faaliyet gösteren Zübeydehanım böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve tüm zararlı canlıları güvenle kontrol altına alma hususunda hizmet vermektedir.

Yaz mevsiminin gelmesiyle, birçok canlı türünde hareketlenme olduğu gibi, ev ve iş yerlerimizde de bu hareketlilik görülür olmaya başladı. Zararlı böcek türleri, zehirli örümcekler ve haşereler insanların yaşadığı alanlarda birbirinden farklı çeşitli hastalıklar yayarlar. İnsan sağlığı için birer patlamaya hazır bomba niteliğinde olan haşerelere karşı gerekli önlemler alınmadığı takdirde kötü sonuçlar doğurabileceği gibi sonu ölümlerle de sonuçlanabilir. Bu noktada yapılması gereken en mühim şey böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak böcek ilaçlaması sanıldığı kadar kolay ve basit bir uygulama değildir. Bu konuda mutlaka böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek almalısınız. Haşerelerle mücadelede konusunda son noktaya gelen firmamız, tüm zararlı haşereleri kesin ve garantili bir şekilde kontrol altına alabilmektedir.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemleri

Haşerelerin sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınmasını sağlayan belli başlı teknik ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygularken mutlaka uzman denetiminde yapılması gerektiğini unutmayınız. En ilkel koşullarda amatörce hazırlanabilecek ilaçlama uygulaması, başta size, evdeki çocuklara, evcil hayvanlara zarar vereceğinin bilinmesi gerekmektedir.

Zübeydehanım böcek ilaçlama servisimizin uyguladığı yöntemler şunlardır;

Sıvı ilaçlama yöntemi; Tüm haşere ve zararlı canlı türleri üzerinde en etkin ve tesirli ilaçlama yöntemidir. Su bazlıdır. İnsanların yaşam alanlarına zarar vermeden, hedef kitle odaklıdır.

Jel ilaçlama yöntemi; Haşere grubu içinde hamamböcekleri için etkin olan jel, kesin sonuçlar doğurarak, kalorifer, borular, mutfak tezgahları kısaca hamamböceklerinin erişebileceği her noktada uygulanan bir uygulamadır.

Kokulu ve Kokusuz ilaçlama yöntemi; açık ve kapalı alanlarda uygulanan etkin ve kesin sonuçlar veren uygulamadır.

Fare istasyonları; Kemirgenler için tasarlanan bu eşsiz sitem, fare ve fare türleri üzerinde etkilidir. Fareleri cezbeden aromalarla oluşturulan bu yöntem sayesinde fareler en geç 2 saat içinde ölür.

Tüm ilaçlarımız Ziraat mühendislerimiz tarafından özenle takip edilmektedir. Firmamız, Sağlık Bakanlığından onaylı ruhsata ve TSE yüksek standartlarında kalite belgelerine sahiptir.

Güven, kalite ve ekonomik fiyatlar sunan firmamızı 7/24 günün her saatinde arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin Tüm İlçe ve Semtlerine 7/24 Ekonomik Garantili Hizmet.
Çağrı Merkezi İletişim : 444 88 18
Sultangazi Böcek İlaçlama
Cebeci Böcek İlaçlama
Zübeydehanım Böcek İlaçlama
Sultançiftliği Böcek İlaçlama