tahtakurusundan-nasil-kurtulurum

Tahtakurusundan kurtulmak için şubemizden destek alabilirsiniz. Maddi ve manevi zarara yol açan bu böcekler, profesyonelce ilaçlanırsa yaşam alanlarınızdan uzaklaştırılmaktadır. En kaliteli yöntemlerle, kalıcı olarak uyguladığımız hizmetlerin hepsi ekonomiktir.

Tahtakurusu İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Tahtakurusu ilaçlaması, şirketimiz tarafından en iyi yöntemlerle yapılmaktadır. Uygulana alana göre kokulu ve kokusuz olarak farklılaşmaktadır. Tahtakurusu, boyut olarak küçük bir haşere türüdür. Bu yüzden kontrol altına alınması çok güçtür. Tek başınıza bu haşere türü üzerinde, kontrol sağlamanız mümkün değildir. Ayrıca amatör firmalarda, kontrol altına alamaz. Tahtakurusu ilaçlamasında önemli olan, yumurtları ve yuvasını tespit etmektir ve o alanlara ilacın etki sağlamasıdır.

Şirketimiz, püskürtme yöntemi ile uyguladığı sıvı ilaçlarla tahtakurdu ile mücadele etmektedir.

Tahtakurusu Nerede Bulunur?

Halk arasından mobilya kurdu, tahtakurdu adı ile de anılan bu haşere türü, içerisinde ahşap ve mobilya bulunan her alanda bulunabilmektedir. Dolayısıyla, evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda, açık alanlarda ve daha birçok alanda karşımıza çıkabilirler.

Tahtakurusunun Zararı Nedir?

Mobilya bulunan alanlarda bulunan bu haşere, mobilya eşyalarını kemirmektedir. Yatakların ve koltukların iskelet kısmını, ahşap masaları, parkeleri kemirmekte ve kullanılamayacak hale getirmektedir. Ayrıca, insanları da ısırabilmektedir. Deri üzerinde yarattıkları kaşıntı hissi, insanların gündelik hayatını olumsuz yönde etkilemektedir.

Tahtakurusundan nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız, müşteri temsilcilerimize ulaşınız. Müşteri temsilcilerimiz, sizleri yöntemlerimiz hakkında detaylı olarak bilgilendireceklerdir. 7/24 böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimize ulaşarak, tahtakurusundan kurtulabilirsiniz.