Tahtakurusunun zararlarından kurtulmak için servislerimize ulaşabilirsiniz.  Şirketimiz, insan sağlığına zarar veren bütün haşere türlerini kontrol altına almaktadır. Ancak bu haşere insanların sadece sağlığına değil, cüzdanına da zarar vermektedir.

İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

İnsanlara, maddi ve manevi anlamda zarar vermektedir. Ağaç kurdu ve mobilya kurdu isimleri ile de anılan bu haşere türü, mobilyalı eşyaların bulunduğu her alanda yuva yapabilmektedir. Yuvalarını, eşyaların içerisinde kurduğu ovuklara yapmaktadır. Eşyaları içten içe kemirmekte ve kullanılmayacak hale getirmektedir. Bu durumda, da yeni aldığınız eşyalar bile bir süre sonra kullanılmayacak hale gelecektir. Maddi açıdan hasara neden olan, evlerde, işyerlerinde bulunan tahtakurusundan kurtulmak, bu işlemi çok kısa sürede  yapmak gerekmektedir.

Aynı zamanda bulundukları eşyalar üzerinden, insan vücuduna da geçiş sağlayan bu böcekler, insanları ısırabilmektedir. Genellikle yataklarda ve koltuk altlarında bulunduğu için geceleri yarattıkları kaşıntı yüzünden insanların uykusuz kalmasına neden olmaktadır. Ofisteki mobilyalar içerisinde bulunanları ise, insanların çalışamaz hale getirmektedir.

Tahtakurusu nasıl ilaçlanır?

Tahtakurusu ilaçlaması, sıvı ilaçlarla yapılmaktadır. Püskürtülerek sıkılan ilaçlar, en küçük alana bile eki etmektedir. Bu sayede gözle görülmeyen bu haşereler ve yumurtaları kontrol altına alınabilmektedir.

Uygulama Sonrası Ne Yapmalı?

  • Yatak çarşafları ve koyluk kılıfları kızgın su ile yıkanmalı
  • Kıyafetler yıkanmalı
  • Hepsi kızgın ütüden geçirilmeli

Şirketimizle anlaşma yaparak, uygun fiyatlara tahtakurusunun zararlarından korunmanız mümkündür. Servislerimiz günün her saati hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak, uzman personellerden profesyonel hizmet alabilirsiniz.