Tez Böcek İlaçlama şirketimiz 17 yılı aşkın süredir, insanlar için bir sorun haline gelen, böcek ve kemirgenleri yok etmek için günün her saati İstanbul, İzmit ve İzmir’in tüm semtlerinde en ekonomik fiyatlarla kaliteli böcek ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına özen gösteren Tez Böcek İlaçlama şirketimiz, vatandaşın sağlığını koruma altına almayı hedefleyen, profesyonel bir böcek ilaçlama şirketidir.

Böcek İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlamaları, problem oluşturan böceğin türü tespit edilerek en uygun ilaçlama yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Böcek ilaçlama yöntemleri, böceklerin türü ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle yumurtlama sistemi ile üremekte olan böcek türlerinin düzenli aralıklarla tekrar ilaçlanması gerekmektedir. Bu şekilde belirli bir olgunlaşma sürecinden geçmekte olan böcek yumurtaları, erişkinliğe ulaştıkları anda uygulanan ilaçlama yöntemleri ile imha edilmektedir.

Sıvı ilaçlama yöntemleri hemen hemen her türden böceğin imhasında kullanılmakta olan etkili bir böcek ilaçlama yöntemidir. Kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılmakta olan bu yöntemler, buharlama ve püskürtme olarak iki farklı teknikle uygulamaya alınmaktadır. Bu teknikler sayesinde ilacın etkisi çok daha hızlı ve kuvvetli bir şekilde yayılmakta ve ortamdaki böcek problemini ortadan kaldırmaktadır.

Sıvı ilaçlama işlemleri dışında uygulanmakta olan bir diğer ilaçlama yöntemi de jel ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama yöntemleri sıvı ilaçlama yöntemlerinden daha farklı olarak, genellikle hamam böceği ve türevlerinden kaynaklanan problemler için uygulamaya alınmaktadır. Doğal ve kokusuz olmaları nedeniyle insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etki oluşturmuyor oluşu, bu ilaçlama yöntemlerini daha da güvenilir kılmaktadır. Hamam böceklerinin geçiş bölgelerine noktalama şeklinde uygulanarak sonuca ulaşılan jel ilaçlama yöntemleri, kısa sürede böcek problemlerini ortadan kaldırmakta olan etkili ilaçlama yöntemlerinden biridir.

Tez böcek ilaçlama firmasının ilaçlama yaptığı haşere ve kemirgen türleri;

Hamam böceği, karafatma, tespih böceği, kene, bit, pire, çıyan, arı, sinek, sivrisinek, karınca, akrep, akar, yılan, fare, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi ve daha birçok çeşit sıralanabilir.

Tez Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama şirketi olarak, müşterilerimizin istediği günlerde ve saatlerde ilaçlama hizmetlerini garantili ve güvenilir şekilde uygulayan Tez ilaçlama şirketimiz ekonomik fiyatlarla ucuza ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Tez Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan metrekaresine ve tekrarlanan ilaçlama sayısına göre belirlenmektedir. Sunmuş oldukları profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Tez Böcek İlaçlama şirketimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti vermekte olan önemli bir böcek ilaçlama şirketidir.